Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok nekem segíteni abban...

Tudnátok nekem segíteni abban hogyan lehetne nagyobb a mellem 3 hét alatt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 21:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A mell zsír. Ha meghízol, az is nőni fog. Más módszer nincs.
2021. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

12évesen nem is regisztrálhattál volna ide!


Amúgy mi ez a hülye mellnövelési verseny?? Mi lesz 3 hét múlva?

Miért akarod megerőszakolni a természetes pubertást?

2021. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

12esnek köszi

13nak ez nem az èn fiókom hanem a tesómè csak gondoltam hogy fel teszem ezt a kérdést.

Es csak az hogy nem szeretnek èn lenni a "kislány" a közössègünkbe mert engem mindenből ki hagynak.

2021. ápr. 14. 22:35
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan akarsz olyanokkal lenni, akik azért hagynak ki valamiből, mert kisebb a melled (amivel amúgy a korodban semmi probléma nincsen)?
2021. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát az osztályban csak ilyenek vannak egyedül meg nem akarok lenni :( (az osztály fele cigány, tudom ők is emberek de akik az èn osztályomban járnak köpdösik egymást stb)
2021. ápr. 14. 22:42
 16/23 A kérdező kommentje:

De azért köszi a 15 nek át gondoltam

Meg próbálom őket èszhez tèrìteni. Ha ez sem megy akkor pedig nem maradt más választás hogy új barátokat keressek az osztályon kívül.

2021. ápr. 14. 22:45
 17/23 anonim ***** válasza:
O szegenykem ne parazz, elobb utobb megno, es ha nem is lesznek nagyok, sem tortenik semmi ☺️ en kifejezetten kismellu no vagyok, es meg egy baratomat sem zavarta, nem ezen mulik ☺️ ez miatt total ne erezd rosszul magad, egyebkent is, meg csak most fognak noni ☺️
2021. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Amugy, leteznek szivacsos kis melltartok, szolj anyukadnak, hogy zavar es szegyenled hogy atut a mellbimbod a polon, es kerd.meg, vegyen kicsit szivacsosabbat, hogy ne usson at. Tuti vesz majd, es picit nagyobb lesz a melled is.
2021. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. ápr. 14. 22:48
 20/23 anonim ***** válasza:

"Tuti vesz majd"

Főleg ha azt mondod, hogy a fiók nagyán rád vannak gerjedve a mellbimbók miatt!


Amúgy meg magadnak felelj meg, ne a többieknek. Ha egy ruhadarab miatt nem állnak szóba veled, akkor azzal együtt sem fognak.

A mondataid alapján tök értelmes vagy ennyi idősen. Tanulj mint az állat, ne foglalkozz a középszerű emberekkel.

2021. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!