Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik jó tanulók voltak,azok...

Akik jó tanulók voltak,azok között mennyire gyakori, hogy olyan munkát választanak, amit általában nem korábban jól tanulók szoktak ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Én egyetemista vagyok (nem tudom kimerîtem-e a kategóriát), de szeretnék szakmát is majd végezni, mert érdekelne. Mondjuk kovácsság, vagy pék mesterség. Esetleg sírásóit.
2021. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt már az dönt hogy valakit mi érdekel jobban, az elméleti része egy projektnek, vagy pedig ő maga fogja hegeszteni a magnézium alkatrészt, mert jobban érdekli a technikai része.


Ugyan nem a kérdésedhez kapcsolódik de volt tudomásom olyan gépészmérnökről, aki egy műszak alatt több órára beállt maga is szerelni hogy kicsit felhozzák a lemaradást, és bizony lelkiismeretesen csinálta.


Sok olyan ember van aki elvégzett egy komoly tanulmányt, mégis marad a melós részénél(egyrészt lehet a kézügyessége is jó, amit kamatoztat) de nem ez az általános.

2021. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már van egy egyetemen végzett szakmám, most újra egyetemen tanulok egy másik szakon. Mindkét végzettséggel irodai munkát végezhetnék, én viszont imádok falat festeni, vakolni, betont is szívesen keverek, csapokat, vízvezetéket szerelek.. és nő vagyok.
2021. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!