Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megüthetem vele a bokámat?

Megüthetem vele a bokámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gardróbcserén csomó ideje hirdetem a ruháimat, persze senkit nem érdekelt. Erre most írt egy fura alak, hogy megvenné a cuccaimat 'illatosan'. Engem nem érdekel, ha pasi létére otthon hordja, meg szagolgatja, jó lenne megszabadulni tőlük. Rosszul járhatok vele?

Nyilván nem a saját nevemet meg adataimat adnám meg a postán...


2021. ápr. 16. 04:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

?????

Miért járnál rosszul vele???

Te jó ég. Max akkor ha átvert és nem utal.

2021. ápr. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Aggodalmaidat megértem, gondolom attól tartasz: "valami zaklatót találnál" aki megkeresne.

Ha nem a saját adataidat adod meg és így is le tudod bonyolítani valahogy a dolgot, akkor nem valószínű hogy rosszul jársz, de nem tudom ez hogy kivitelezhető. Utalásnál ha számládra utal, de ha nem nevedre érkezik az utalás nem tudom mi lesz... Ha más adatait adod meg és utánvétes fizetéskor kérhetnek azonosítást, nem tudom mi lesz.

2021. ápr. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát tuti megkérném valami férfi barátomat, hogy az ő számlájára utaljon.....
2021. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Ferfi baratodat kerd meg,h hadd utaljon az o szamlajara.


A paypal szamla egyebkent pont erre valo. Csak egy emailcimet adsz meg es adatok titkositasaval megy az utalas. Nem tudja meg belole semmilyen adatod!!!!!

2021. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Én tuti befújnám valami vörös moszkva típusú szörnyű kölnivel, hadd szagolgassa... :-D :-D
2021. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!