Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol tudok szerezni n-word passt?

Hol tudok szerezni n-word passt?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akinek egy fekete srác adott n-word passt, így mostmár Ő is jogosult arra hogy kimondhassa az n-wordöt. Sajnos nem áll már kapcsolatban a sráccal, Én viszont szeretnék valahonnan szerezni n-word passt. N-word passt bárki adhat nekem akinek van, vagy csak a fekete emberek? És ha csak Ők, akkor hol tudnék találni egy jófej fekete srácot vagy csajt aki ad is nekem n-word passt?

2021. ápr. 16. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez tényleg ennyire fontos?
2021. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Az mi?
2021. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
A sötét bőrűekre sértő szó, ami ,,piszkosat” jelent és ezt nem kéne mondogatni, mert ez nekik nem eshet jól.
2021. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bruh, Ők orrba szájba használják mindenkire, akkor a fehér emberek miért nem? (Gyengébbek kedvéért: nem a sértő, pejoratív jelzőt értem n-word alatt, hanem a "nigga" kifejezést amit ők minden második mondatukban használnak, de ha fehér ember szájából hangzik el, az már egy rasszista mocsok)
2021. ápr. 17. 00:09
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Legyen mögötted egy SS hadosztály. De a legjobban képzett,mert ezek a dögök szétszerelnek egy tankot elég hamar. Lényegében van N word pass-ed ha meg tudod oldani,hogy ne sérülj miatta. És aztán beépül a köztudatba,hogy te megteheted. De ezt megelőzi az,hogy a legnagyobb maffia(büdös C) megpróbál elcsitítani,megverni,stb. Ha az a pusztulat dög ki van nyuvasztva,akkor meg is lenne a dolog.
2021. ápr. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Gyengébbek kedvéért: nem a sértő, pejoratív jelzőt értem n-word alatt, hanem a "nigga" kifejezést"


Az pont a sértő, pejoratív jelző rájuk, éppen ezért szabad csak nekik mondani egymásra. A "néger" nem sértő és nem pejoratív egyáltalán, az értelmesebbje nem is ugrik rá.


Egyébként meg csak úgy tudsz szerezni, ha egy fekete ad neked. Nincs egy se az ismerősi körödben? Más nem mondod neki, hogy fizetsz érte valamennyit. Egyébként csak szólok, hogy hogyha szerzel is, mindig legyen a kártya elérhető távolságban, gyorsabban előkapható módon, mint egy bicska, különben ráfázol. :D

2021. ápr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A néger az nem sértő. Az a latin "negro" -bol jön. A másik, az az angolból jön, na az sértő!
2021. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a barátom néger, és használják egymás között az n szót, a többi néger barátjával, viszont sokan bántották őt fehér bőrűek és az neki nem esett jól.

Múltkor láttam erről egy videót. Pl. Ha két szegény ember mondja egymásra, hogy csóró az nekik nem sértő, de ha egy gazdagabb ember mondja másra, hogy csóró, akkor az neki nem esik jól.

2021. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az n word pass?
2021. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az n szót fehér bőrűként is kimondhatja.
2021. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!