Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen gonoszak a magyar...

Miért ilyen gonoszak a magyar emberek ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak a magyarok, más nemzet is.

De egyébként így majd 10 év külföldi élet után, bátran kijelenthetem , hogy több a bunkó, gonosz, szemét, magamutogató, ember a magyarok közt, mint mondjuk nyugatra...

2021. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hozza ki belőlük a politika.
2021. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Én nem vagyok gonosz. Lehet, hogy ember sem vagyok?
2021. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Midenhol gonoszok az emberek, magyarok max pesszimizmistábbak (nem tudom jól írtam le).
2021. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak gonosz emberek, de én is azt tapasztaltam, hogy itthon sokkal negatívabbam az emberek, ha nekik szar, akkor mindenkinek legyen szar. Sajnos ilyen a magyar mentalitás.
2021. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
A kevésbé jóléti államokban jellemzően nagyobb az emberek közti negativitás. Ehhez add hozzá azt, hogy milyen "kultúránk" van, milyen felfogású emberek vannak itthon jellemzően, mi számít a magyar identitásnak, és szerintem össze is lehet rakni, hogy az elejétől a végéig sajnos legtöbbször a kulában pancsolunk.
2021. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Mert általánosítasz.
2021. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Amilyen a vezír, olyan a társadalom...
2021. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Már a média is itthon a legaljasabb, sunyi módon hazudik meg hülyének nézi az embereket. Folyamatosan egymásnak esnek emiatt is az emberek, plusz a mnidennapokba amennyit kell küzdeni a kevés pénzért.

Totálisan megosztott és egymásnak ugrasztott ez az ország. Mondhatni az internet miatt ezt már elkerülni sem lehet, pedig én aztán kerülöm ezt az alja, ostoba, nevetséges hazug politikát ami itthon van.

2021. ápr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én most arra gondoltam hohy általánosságban irigyek egy szép celeben/ismert emberen először tuti a hiányosságot nézik meg vagy ami nem túl előnyös... ha vkinek pénze van akkor tuti csaló. Én is itt elek tudom mik a lehetőségek, de ez az undorító közhangulat .... nem tudok vele azonosulni és egyet érteni
2021. ápr. 18. 09:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!