Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan férfi akinek a...

Van olyan férfi akinek a gyereke a legfontosabb, csak neki él?

Figyelt kérdés
Nem más nők, meg pénz a mindene, hanem a gyermeke akármilyen, nemű is. Aki nagyon vágyik az apaságra és nem csak megcsinálni tudja?

2021. ápr. 17. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
A normális apák mind ilyenek. Nem egyedi eset.
2021. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Rengeteg férfi vágyik az apaságra, és a legtöbb férfi az apasággal járó kötelezettségeket vállalja és teljesíti. Van olyan, aki "csak megcsinálni tudja", de nem mindegyik férfi ilyen.

Az viszont, hogy valaki "csak a gyerekének éljen", az szerintem káros dolog, akár nőről, akár férfiről van szó. Az olyan szülők, akik csak a gyereküknek élnek, általában felnőni sem hagyják őket, elkényeztetik a gyerekeket, majd ha a gyerek kirepült, szinte belebetegednek.

A szülői felelősségvállalás nem egyenlő azzal, hogy csak a gyerekemnek élek. De persze az a normális, ha a gyerek érdekei és az ő fejlődése a legfontosabb a szülőknek. Az anyának és az apának egyaránt.

2021. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közben nem kéne a feleségét sem elhanyagolni....😆😆😆😆
2021. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Katona Dius ***** válasza:
Apám pl ilyen. Értünk (gyerek) és anyámért bármit megtenne. Ritka nagyszerű ember. Nem tudom, én majd tudok e ilyen lenni a gyermekeimnek,de ő nagyszerű példa.
2022. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!