Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged érdekel, hogy mások mit...

Téged érdekel, hogy mások mit gondolnak rólad?

Figyelt kérdés

Elsősorban szomszédokra, kollégákra gondolok.


Én pl. ha lehet, kerülöm a szomszédjaimat, mert szinte kivétel nélkül a magánéletemben vájkálnának.


Egyébként szerintem egy "jó" magyar szokás a másik magánéletében és zsebében turkálni.

Hol dolgozol, mennyit keresel, miért nincs még gyereketek, miért így, miért úgy, stb...

Vagy lehet, hogy csak nekem vannak ilyen szomszédjaim...


2021. ápr. 20. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen terjesztek pletykákat magamról, kitalálok vmi ordas nagy baromságot, "véletlenül" elmesélem egy nagyon kiváncsi "nemmondomelsenkinek" embernek aztán hagyom had csámcsogjanak rajta.
2021. ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán 10 olyan ember van a bolygón, akinek érdekel a véleménye, ők a közeli barátaim és a párom. Rajtuk kívül nincs olyan ember, akinél érdekelne, hogy mit gondol rólam. Simán leszerelem a szomszédot és a kollégákat ha vájkálni akarnak, nem okoz gondot.
2021. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan értelemben nem érdekel, hogy kikérném őket róla, nem izgat, hogy mit gondolnak. De ha visszahallom mástól, hogy mit mondanak a hátam mögött, az kurvára tudja baszni a csőröm.
2021. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, nem tudom miért, de érdekel.
2021. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kibaxottul nem, senki véleménye.
2021. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ők távoliak, így nem igazán érdekel a véleményük. Persze rosszul esik, ha negatív értelemben rajtam csámcsognak, de igyekszem ettől elvonatkoztatni. Ha kérdezem a véleményüket oké, ha nem, akkor tartsák meg magunknak.

A szomszédi körben egyébként rendszeres a csámcsogás. Baráti társaságnak indultunk, több fiatal párral is jóban vagyunk, de ezt én nem bírom. Ha ezt csináltad, miért csináltad, miért vetted ezt meg, mennyiért vetted, miért vetted meg ennyiért, túl drága, hülyék vagytok, miből van erre pénzetek, blabla. Hányok az egymás zsebében turkálástól.

2021. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, mert számomra fontos emberek vesznek körül.

Igen, mert jól esik hallani, hogy a hátam mögött arról beszélnek, hogy milyen szuper vagyok.

2021. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 tuti arról beszélnek😂

Én pont lexarom minkdenki véleményét. Általános suliba folyton szorongtam, izzadt a tenyerem, xarul voltam egész nap. Folyton arra gondoltam hogy jajj mit fognak gondolni rólam... 😅 Aztán v.hogy elkezdtem nem foglalkozni mások véleményével, többet nem szorongtam, lettek barátaim, sokkal kiegyensúlyozottabb lett az életem.

2021. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma már nem.
2021. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem
2021. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!