Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A feministák, liberálisok mit...

A feministák, liberálisok mit szólnak ehhez a videóhoz?

Figyelt kérdés

A liberális gondolkodásmód térhódításának következményeként megjelentek a társadalmi nemek, ezáltal valaki saját döntése alapján nemet változtathat, hiába már születéskor ez biológiailag eldőlt.


Egyes helyeken, egyes sportágakban engedélyezetté vált, hogy magukat férfinak valló nők más férfiakkal, valamint magukat nőnek valló férfiak más nőkkel versenyezzenek.


Ez a következő videón jól látható eredményhez vezet:

https://www.youtube.com/watch?v=-ym42lV1ka8


Várom az emellett kiálló egyének véleményét, hogy magyarázzák meg, ennek mi értelme van.



2021. ápr. 23. 16:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%
#9 minden sportoló el tudja dönteni, akar-e indulni. nem értem miért próbálod itt kavarni a szart
2021. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Szóval annyira jó nem vagyok, hogy a férfiak között bajnok legyek, de holnaptól nőnek vallom magam, hogy az aranyérmet meg tudjam szerezni.
2021. ápr. 23. 17:36
 13/33 anonim ***** válasza:
79%
Akkor miert nem ilyen videot teszel ki? Mar ebbol latszik az idiotaságod, egy szimpla ferfi-noi vegyesváltó, transzik nelkul. Tarsadalmi vitát akarsz provokálni, de már a kerdeafelveteshez is bena vagy.
2021. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
4-es, ezzel éppen ezeknek a mozgalmaknak a hasznát minősítetted, nem pedig azt, hogy reagálok rá.
2021. ápr. 23. 17:44
 15/33 A kérdező kommentje:
13-as, szerintem a 9-es kommentem alapján egyértelműnek kellett volna lennie. Mert az még nem jutott el TV-adás szintekig, de már jelen van, és éppen az történik, mint a videóban, csak "elvileg" azonos neműek között.
2021. ápr. 23. 17:45
 16/33 anonim ***** válasza:
47%

Ezt az olimpiai dolgot nevetségesnek tartom. Sokkal erősebb csontjai es izmai vannak a transz embereknek, még hormonkezelés után is. Ez teljesen ellehetetleníti, demotiválja majd az évekig edző, keményen dolgozó nőket. Külön transz kategória kell ha nagyon akarjak ezt. Ezzel sok ranglistás transz futó egyet ért Ez nem esélyegyenlőség, ez a nők elnyomása


- egy meleg 24F

2021. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
77%

"Sokkal erősebb csontjai es izmai vannak a transz embereknek, még hormonkezelés után is."

ha a pubertáskor kezdete előtt kezdi a hormonkezelést, akkor nem

2021. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
10-es, én tudom hogy semmi értelme és marhaság az egész, csak kíváncsi vagyok, mivel tudják a hülyeséget is megmagyarázni azok, akik ezekben hisznek. Még akár meggyőzhető is vagyok. Ezért kíváncsi vagyok a válaszokra.
2021. ápr. 23. 17:54
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
Én örömmel hagyom és nézem hogy a feministák elcseszik maguknak a világot. Ők akarták engedélyezni ezeket, meg kapják, inkább azon vagyok, hogy én is kihasználjam az általuk született kiskapukat, minthogy ellenük menjek.
2021. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

19-es, tévedsz, ha azt hiszed, hogy ezt a feministák érték el. Nem. Ezt a világ vezetői érték el (a nagyon befolyásos, gazdag emberek), mert rájöttek, hogy ez meg az a mozgalom számukra fog hasznot hozni.


Nők is dolgozzanak = Legyen még több rabszolga, aki nekik termeli a pénzt

Egyenlőség legyen mindenhol, osszuk meg a népet = kisebb esély lesz arra, hogy össze tudnak fogni, és fellépni a köznépet kizsákmányoló vezetők ellen


Hidd el, nem az ilyen mozgalmakban hívők és fellépők érik ezt, el, hanem a fontos emberek, akik ezeket felfuttatták.

2021. ápr. 23. 18:14
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!