Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vettétek rá magatokat...

Hogyan vettétek rá magatokat radikálisabb változásokra?

Figyelt kérdés

Nem élek úgy ahogy szeretnék, többször elhatároztam már, hogy meg szeretnék változni és ideig-óráig ment is, de mindig visszatértem oda ahonnan elindultam. Volt, hogy egyszerre akartam mindent, máskor (gyakrabban volt ez) csak kicsiben kezdtem el. De sose sikerült

mit tudnék tenni?


2021. ápr. 25. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
nem elég hideg az a pocsolya, hogy változtass és kiszállj belőle.
2021. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyni kell, hogy magától bekövetkezzen. Ha nagy lépés előtt állsz, pontosan érezni fogod, amikor készen vagy rá, lezártad, elengedted a múltat. Ha már úgy érzed, nincs vele teendő, tovább tudsz állni.
2021. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokszor éltem át ezt, h na majd most változtatok. Vissza estem mindig, de már magasabban voltam, mint ahonnan elkezdtem. Nem egyszeri indulásból kezdődik a változás, ez egy hosszú folyamat, légy erre elfogadással, és ne törődj azzal, hogy nem sikerült, mert előrébb lettél. És ez már nagyon jó.
2021. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy sem vettem rá magam. Amikor betelt a pohár, akkor változtattam. Néha meg egyszerűen csak spontán beleugrottam, mert adódott az alkalom.
2021. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!