Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálom ezt ha részeg...

Miért csinálom ezt ha részeg vagyok?

Figyelt kérdés
Messengeren hívogatok embereket. Off részegen. Főleg csajokat, exeket. Már nem egy ember tiltott és megutált ezért, hogy éjjel hívom berúgva.
2021. ápr. 25. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert magányos vagy, gondolom egyedül iszol vagy maradsz részegen. Gondolkozol a dolgokon, ami részegen rossz döntést eredményez.
2021. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert részegen feloldódsz és jobban rád jön a csinálhatnék valami baromságot
2021. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Erre találták ki ezt: [link]
2021. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


Vidmaaan :3

2021. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1


Pontosan... egyedül szoktam inni. Nekem így sokkal jobb. Nem látnak az emberek lealjasodni és nem okozok kárt senkiben. Sokat agyalok azon hogy miért lettem ilyen... fáj, hogy magányos ivó lettem, mert nem viselnek el az emberek részegen. Vannak a vicces részegek, de én nagyon nem a vicc kategória vagyok, hanem a szánalmas romhalmaz.

2021. ápr. 25. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nahát, ezzel pont így voltam én is. Gondoltam mi gond lehet, ha hétvégenként kiengedem a gőzt, egyedül bedobok egy üveg bort, pár sört és minden happy. Néha egy kicsit több gőzt engedtem ki a kelleténél, egy ideje inkább egyedül sem iszok, szerintem nem mindenkinek való ez.
2021. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, hogy egyedül iszol, de a te testi és lelki épséged érdekében érdemesebb lenne a barátaiddal innod. Hidd el, aki igazi barát, az elvisel részegen is, és nem hagy lealjasodni, se nem nagy hülyeséget csinálni.
2021. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!