Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett ilyen a testvérem?

Miért lett ilyen a testvérem?

Figyelt kérdés
Ő 36 éves férfi,és szinte az ellentétem. Csöndes,nincsenek barátai,egyáltalán nem társasági ember,szerény,nem nagyon izgatja föl semmi.Ledolgozza a napi 8 óráját,hazamegy internetezik...Egy idősebb nővel van együtt akivel már nem is tudnak gyerek vállalni. Munkájában sem törekedik jobbra,13 éve raktáros 1 cégnél minimálbér fölött keres kicsivel.24 éves autója van,minden jó úgy ahogy van,a házon is ,ruhára is minimálisat költ. Az a hobbijuk ,hogy elmennek biciklizni,vagy sétálni.Nekem olyan nagyon nyugger stílus,pedig a 20as évei elejében még ő is pörgős,bulizós,balhézós volt.ha jól gondolom,akkor ő egy introvertált tipus. Én meg pörgős vagyok,törekvő,mindig szeretek valamiben fejlődni...,szüleink is ilyenek. Viszont az egyik nagyapám volt hasonló,mint a testvérem.
2021. ápr. 28. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
génlottó!
2021. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

A testvéred ezerszer jobb fej, mint te. Te egy idegesítő, rángatózó, vinnyogós, kényszeresen mozgó és dumáló példány lehetsz. Rosszul vagyok a fajtádtól.


1: milyen génlottó, te sötétkamra?

2021. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért hiszik azt az emberek, hogy az ilyen szófosó, pletykás, örökké zajongó, energiavámpír, idegzsába emberek szimpatikusabbak vagy többet érnek, mint egy normális valaki? Szerinted ki kíváncsi az állandó rángatózásodra, szófosásodra? Nem vetted még észre, hogy ha meglátnak az emberek, akkor menekülőre fogják?
2021. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2: az, hogy ki mit örököl, és melyik generációból a felmenőitől....
2021. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én se vagyok szófosó,pletykás,stb... ember,de 30 éves koromra van 2 gyermekem ,1 diplomám,dolgoztam külföldön 5 évet,építettünk 1 új házat, van 2 autónk egy 9 éves audi a6 és egy 6 éves vw golf. A tesóm meg a nagypapától öröklött tornácos parasztházban él a 46 éves élettársával,gyermek nincs,vendéglátós érettségivel,miközbe utálja az embereket...
2021. ápr. 28. 12:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Mar hogy mi a titka, hogy egy pitianer fasznak boldogsagra kepes testvere van?
2021. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként más az értékrendetek. Például a gyerek nekem nem életcél és nem is lesz soha. Új autó megvan nekem is, következő célom ház, de közben edzés és egyéb hobbijaimnak élek. Nekem még barátnőm se lesz, az se kell, én is szeretek a saját kis buborékomban élni, de közben edzésen meg a különböző hobbijaimon sok emberrel találkozom és beszélek és erre szükségem van. Nekem ezek értékek. Neked más, bátyádnak más. Ez így van rendjén. Ha ő így jól érzi magát, akkor ő dolga. Bármilyen furcsa is, szerintem ő nem kevesebb emberileg, mint te vagy bárki más.
2021. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Néhányan szépen le támadtátok a kérdezőt ami azt illeti. Ez rendben is lenne ha NEM lenne alaptalan?

Talán ismeritek? Persze hogy nem. Akkor hogy állnak egyesek ahhoz, hogy minősítsék. Azért adjuk már meg az alapvető tiszteletet.

Ki a "Jófej"? Relatív.

Mindkettejük két külön embertípus. Mindkettőben van pozitívum és negatívum is.


"Nem vetted még észre, hogy ha meglátnak az emberek, akkor menekülőre fogják?" Mi az, Te talán szemtanú voltál? Nevetséges.


Tehát van aki ilyen van aki olyan. Változtatni nem tudunk ezen. Sőt, nem is kell. Száz ember, száz személyiség.

Szép Napot!

2021. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem lettem volna kemény veled, ha nem írtad volna le, hogy a két fos ócskavas autód az, ami megkülönböztet a fingot sem érő testvéredtől! Kell haladni a korral, de én pl. nem nézek TV-t, és csak sajnálni tudom azt aki ezt a rengeteg mocskot nézi. A kormánytv-k meg istennel tömik az amúgy is sok hülye fejét! Én így látom. A Testvéred másképp. És te is másképp. Ennyi!
2021. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ez nekem annyira felvágósnak tűnik, amit itt a válaszok között leírtál, hogy az hihetetlen! A te magánügyed, hogy mit értél el az életedben, ahogy a tesódé is, hogy ő jól érzi magát úgy, ahogy most él! Nem mindenki vágyik nagyra, de ettől még nem lesz kevesebb mint Te!
2021. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!