Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha beleszerette...

Mit csináljak, ha beleszerettem egy olyan lányba, aki először külsőleg nem jött be előtte?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez a kérdés most sokakban ellenszenvet fog kiváltani. De nem tudok mit csinálni, ez történt, és ezeket éreztem.


Megismerkedtem egy lánnyal 3 hete. Semmi extra nem volt benne, nem jött be külsőleg, és az arcát még csúnyának is tartottam. Aztán ahogy egyre több időt töltöttünk együtt, kezdtünk jól kijönni egymással. Míg végül észre se vettem, de már a csók is megvolt. És utána elkezdtem szépnek látni. Amit nem értek hogy. Azóta kb. össze is jöttünk amúgy, és nem látok benne semmi rosszat.


Légyszi ne öljetek meg a következő mondatokért. De nekem ez előtt nagyon szép barátnőim voltak. És ha objektíven, nem elfogultan gondolok rá, akkor tudom, hogy ő tényleg nem szép. De én szeretem így is, és mégis szépnek látom. Plusz nagyon jól kijövünk. Ami a gondot okozza, hogy a haverjaim f*szok, és egy párnak már bemutattam. És bár nem mondtak véleményt, láttam a fejükön ezt a "hát ezt meg hol szedtem össze" nézést... Mit csináljak, hogy ezeket elkerüljem? Legszívesebben nem mutatnám be senkinek, mert nem akarom, hogy véleményeket mondjanak, hisz én jól érzem magam vele. De ha ezt csinálom, akkor meg szegény lány azt hiszi, hogy nem merem felvállalni magam mellett.



2021. ápr. 30. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpatikus, akkor miért zavar hogy nem zavar?


Én is jártam olyan sráccal aki eleinte egyáltalán nem volt az esetem.

2021. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Én is voltam már így a "legszebb éveimben" egy lánnyal :D Én azért jöttem össze vele mert nagyon jól tudott szopni, de utána már másért is és szerelmes lettem belé.


A vicc az egészben hogy a végén még ő csalt meg, és hagyott el :D...teljesen padlóra kerültem miatta.


Na de egyébként szépen lassan úgyis elfogadják ha meg nem akkor így jártak a haverjaid.

2021. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, kezdesz felnőni.

Viszont ha nem akarod senkinek bemutatni, és nem szívesen vállalod fel, akkor nem szereted, csak fellángolás, ezt jobb ha tudod.

De jó úton haladsz, kezded levetkőzni a felszínes, gyerekes gondolkozást, csak így tovább!

2021. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a szerelem.

A haverjaiddal ne foglalkozz

2021. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem üti a haverságot.
2021. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A te szerelmedröl van szó, vagy a haverjaidéról ?
2021. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez cuki. Ne törődj senki véleményével, a saját boldogságodat tartsd szem előtt.
2021. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amugy meg ha tenyleg jofej a csaj, vond be nyugodtan a tarsasagba, meg fogjak kedvelni a haverjaid is.
2021. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A haverjaid csak irigyek, hogy találtál magadnak valakit, akivel jól érzed magad.
2021. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!