Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz,hogy Sissi buta volt?

Igaz,hogy Sissi buta volt?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam róla egy cikket, már a sokadikat, és ebben döbbenten láttam, hogy korabeli szóbeszédek szerint butácska volt, a "butuska" jelzővel illették. Kicsit csalódott vagyok, mert én okosnak hittem, hisz megállta a helyét a magyarok közt is, a nyelvet is megtanulta.
2021. máj. 3. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem azért nem volt ő olyan buta, de nyilván volt benne egyfajta "cicababás", "szőkenős" mentalitás, ami miatt ostobának nézhették, hiszen betegesen féltette például az alakját is, nagyon hiú volt, és ez egy olyan vonás, amire könnyen rá lehetet fogni, hogy alapból nem vall észkombájn emberre.


Amúgy ha el akarsz mélyedni Sissi lelkének és gondolatainak a rejtelmeiben, olvasd el ezt a könyvet, nem kerül sokba, és érdekes bepillantást enged a magánéletébe.


[link]

2021. máj. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
nem volt buta, csak olyan tipikus szoke no
2021. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Persze a magyarok szerint mindenki buta :D
2021. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem volt buta, és megértem hogy féltette az alakját. Ha olyan gyökér férjem és anyósom lett volna mint neki én is azon paráztam volna hogy mikor tesz el valami baromság miatt lábalól.
2021. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Bar en lehettem volna akkora 1 luxus ribi mint amilyen o volt.
2021. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem volt buta, sőt nagyon intelligens nő volt. Azért terjedt el róla anno ez a jelző, mert szégyellte a rossz fogait és emiatt a társaságban inkább csak csöndben volt,vagy a zsebkendőt a szája elé tette.

Azért ehhez infóhoz nem kell Sissi szakértőnek lenni,én is a Google által kiadott cikkekben olvastam.

2022. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!