Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan érzem magam ennyire...

Jogosan érzem magam ennyire rosszul, amiért véletlenül lehúztam 225 ft-tal valakit?

Figyelt kérdés

Postán voltam, adtam fel csomagot. Tegnap még több pénzt is tettem a cipzárral zárt tárcámba, hogy biztos elég legyen a pk. Erre, cipzározom ki, kivettem a pénzt, és 225 ft-tal kevesebb. Mondom, ilyen a világon nincs. Zsebemben is kutakodtam, ott sincs. A mellettem lévő nő odacsúsztatta a hiányzó összeget, nem győztem elégszer köszönetet mondani. Aztán, amikor pakoltam vissza a zsebembe, kiesett 400 ft, mert ugye többet vittem magammal... akkorra már elment a nő, nem tudtam visszaadni neki, kifelé menet néztem is, hátha megpillantom, de nem így lett. Ezt nem is értem, konkrétan minden aprómat cipzárral zárt helyre raktam, teleportáció nélkül fizikai képtelenségnek felel meg, aztán mégis...


Most meg lelkiismeret furdalásom van, hogy véletlenül lehúztam ennyi pénzzel egy önzetlenül segítő nőt, és nem tudtam visszaadni. :(


2021. máj. 5. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott a varázsszó: VÉLETLENÜL!


Tehát nem tudatosan nyerészkedtél, ő meg önként ajánlotta fel.

Térj napirendre a dolog felett, semmi jelentősége nincs!

Legfeljebb legközelebb te is segíts ki valakit!

2021. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cuki vagy kérdező, de ez nem lehúzás :) Ő ajánlotta fel, valószinüleg az ő lelkét is megnyugtatta hogy tudott rajtad segiteni, tehát úgymond te ezzel segitettél rajta. Ha visszaadod neki ha nem, ő nem fogja azt gondolni hogy te lehúztad, sőt, senki más se. Ilyen előfordul az emberrel, ne akadj fenn rajta. Inkább tedd össze a két kezed hogy vannak ilyen segitőkész emberek a Földön! :)
2021. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, 225 ft az szinte semmi, és önszántából adta, úgyhogy nem kell rosszul érezned magad emiatt. De örülj, hogy működik a lelkiismereted, ilyen emberből sokkal de sokkal több kéne, mint amilyen te vagy! <3 Hiába nem nagy ügy 225 ft, de nem is az érték a lényeg, hanem a szándék. A nő is nagyon kedves lehetett, ha így kisegített, és te is, hogy amint megtaláltad, visszaadtad volna neki, most pedig lelkiismeret-furdalásod van.
2021. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem húztad le. Nem vágtad át. Ő önszántából kisegített ennyivel és passz jóccakát. Nehogy rágódj már ezen.
2021. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!