Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, akik videókat készíte...

Emberek, akik videókat készítenek! Ti is érzitek ezt videó vágás közben?

Figyelt kérdés

Én amikor magamat látom és vágom a videót, teljesen hülye érzés fog el, hogy az nem is én vagyok, és nagyon kellemetlen nem tudom milyen érzés ez igazából. Mással is van így?

(Nem youtuber vagyok, csak egy dologhoz kell csinálni videókat, de a kérdés mindenkinek aki videózik, szól.)



2021. máj. 5. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez nalam azert van, mert utalom a sajat hangom.
2021. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte ez így van, de aztán amikor az ember napi szinten látja/hallja magát, teljesen kihal ez az érzés.
2021. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éreztem,fel is őrölt,abba hagytam mert egyszerűen nem volt időm élni,sajnos sok szabadidőm kárba ment..
2021. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hangommal már megbarátkoztam, meg nem is az hogy ronda vagyok. De valami diszfória talán, vagy valami elfog. Lehet, hogy mert mindig tükörben látom magam, és ott meg nem? Nemistudom mire gondoljak még, mert másra nagyon nem tudok.
2021. máj. 5. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Hozzá kell szokni. Még ha az embernek nincsenek is különösebb gondjai saját magával, akkor sem normális, hogy videón látja magát viszont. Nem ehhez vagyunk hozzászokva, sok embernek még a tükör is nyomasztó.


Viszont a videó önmagadról rengeteget segít az önelfogadásban, és nagyon jó visszajelzést ad arról, hogyan és milyennek látnak mások. Ezek birtokában sokkal könnyebb finomhangolni a (meta)kommunikációdat.

2021. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 igen! Szoktam ezeket figyelgetni. Meg nekem meg kellett szoknom a kamerát, az elején nagyon feszengtem felvételkor is. Most már csak videóvágáskor van ez a fura dolog. Meg nem valami szimmetrikus a fejem és ez nekem így nagyon nagyon feltűnik. De köszi a választ :)
2021. máj. 6. 15:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!