Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki már középsul...

Van itt olyan aki már középsuliban saját autóval ment suliba?

Figyelt kérdés

Csak azért merült fel bennem a kérdés, mert elgondolkodtam milyen menő is lett volna, és egyik ismerősöm sem járt azzal, max egy kis Simson motorral vagy valami hasonló :D.


Persze gondolom volt ilyen akinek a szülei gazdagok voltak és megtehették,de egyet sem láttam ilyent,és kíváncsi vagyok...milyen érzés volt? Akinek esetleg már volt ilyen élménye? 16,5 év a jelentkezési minimum jogsira azt tudom.


2021. máj. 5. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Azt zárójelesen megjegyezném, nem feltétlenül kell "gazdagnak" lenni ahhoz, hogy valami nem túl drága kocsit kapjon a gyerek.
2021. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az is jó ha valaki olcsóbb kocsival jár...mondjuk egy 400 ezressel.

Csak arra vagyok kíváncsi hogy okozott e neki valami élményt akkor.

2021. máj. 5. 23:49
 3/9 Tepfal ***** válasza:
87%
Volt. Vidékről járt a lány, napi 2 órát vezetett inkább, mert nem bírta a kolit. Nem a menőzés, hanem a szükség hozta így. Szerintem menőzésből felesleges, ha így praktikus a családnak, akkor tök oké.
2021. máj. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tabbouleh ***** válasza:
75%

Nálunk vannak ilyen emberek, mondjuk a szüleik sem szűkölködnek.

Nálunk nem vágnak fel vele, szimplán élvezik, hogy nem kell busszal menniük. :)

Párszor fuvaroztak engem is, jó flesh ez az egész

2021. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Oszt társam azzal járt. Mindig beszélt róla, hangoztatta. Engem teljesen hidegen hagyott. A csaját lenyűgözte vele. Én nem értem miért, jó lenne ha elmondanátok. Ez csak egy jármű. Egy eszköz. Bárki kaphat ilyen eszközt. Az illető ettől még ugyanaz a személy, ha nem volt benne érdekes, nem változott semmi. Bárkinek, ha olyan a szülője, kaphat egy autót.
2021. máj. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2002ben, 17 évesen friss jogsival a nyári melómból vettem meg az első trabantomat... azzal jártunk haverjaimmal... az elején menő volt... aztán dög unalommá vált.

Egy idő után utáltam reggel kómásan vezetni és összeszedni haverokat.

2021. máj. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm kapott egy nagyon régi, pici kocsit utolsó évben. Bár szerintem suliba nem azzal járt. (Közel volt a suli, és nem érte meg kocsizni)
2021. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 5 éve érettségiztem és volt egy osztálytársam, aki 12.-től kezdve kocsival járt.
2021. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem voltak osztálytársaim akik utolsó évben a családi kocsival, vagy sajáttal jártak be suliba. Soha nem villogtak vele, nem is nagyon tudtam, hogy azzal jönnek-mennek.


Illetve volt egyszer halálos baleset is. Már nem emlékszem de ott is utolsó éves volt a srác aki vezetett, felettünk járt. Tipikus diszkóbaleset mentek haza részegen gyerek pedig meg akarta mutatni "mit tud" ez az egyik haverja életébe került.


Még ugyanabban az évben azt hallottam vissza, hogy ugyanúgy bulizik, meg vezet tovább.

2021. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!