Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőket mennyire zavarja a...

A nőket mennyire zavarja a mell méretük? Kaptatok már sértő megjegyzést miatta?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert a férfiakat mindenhol szét alázzák a farok méret miatt, csak a nagy a jó sorolhatnám de már unalmas.


A nők is kapnak hasonló megalázó megjegyzéseket? Azért járnak plasztikai műtétekre? Mert őszintén szólva én nem értem,nekem annyira nem számított soha mekkora a melle a barátnőmnek. 29f


2021. máj. 6. 10:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászaton voltam anyajegy kivizsgálás miatt, és a vizsgáló doktornő megjegyezte, hogy minek hordok melltartót. Megfelelő méretű volt rajtam, és zavar, ha átüt a ruhán a mellbimbó, szóval nem is értettem a megjegyzését. De nem szóltam vissza, mert akkor annál lassabban végzünk a vizsgálattal, amiért ott voltam, és az fontosabb volt, mint hogy önérzeteskedjek.
2021. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak anyámtól kaptam rá megjegyzéseket, mert a családban mindenkinek hatalmas, lógós mellei vannak, csak nekem vannak szúnyogcsípéseim. Engem zavar, mert 10-12 éves korom között nőttek meg ekkorára, aztán hirtelen megálltak, azóta semmi. Privát nem kell.
2021. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagy mellem van és hát, kaptam már sértő beszólásokat de szerintem leginkább irigységből.Amit nem értek mert szerintem ez nem olyan irigylésre méltó, főleg hogy aktívan sportolok, és közben ez elég zavaró.Én legalábbis jobban örülnék kisebbnek.De azt olvasom, hogy akinek meg kisebb van az meg nagyobbat akar, úgyhogy inkább csak legyintek erre az egészre.Úgyse leszünk soha teljesen elégedettek magunkkal.És ezek a méretek úgyse növelnek az ember értékén.Nem számítanak.El kell fogadni magad olyannak amilyen vagy.Ennyi.
2021. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem a nővérem b*sztatott mindig, mert neki nincs melle, nekem meg van. Ugyanígy suliban egy pár barom szerint tehén tőgyeim vannak.


Rossz hason aludni, kényelmetlen.

2021. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavar, én túl nagynak érzem. C-s, szóval nem óriási, de inkább A-B lenne jó. Sportmelltartót hordok ami picit leszorítja, így komfortosabb.

Beszólásokat bőven kap az ember, engem rettenetesen frusztrál mikor bámulnak, megjegyzéseket tesznek.

2021. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kis melleim vannak és őszintén szólva én örülök neki. Páran beszóltak, hogy deszka vagyok, de most őszintén, érdekelnie kéne?
2021. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam. Viszonylag kicsi a mellem, plusz későn érő is vagyok. Gimiben egy srác tett rá megjegyzéseket, pedig amúgy tetszettem neki. Mondta utólag, hogy szerelmes volt belém. Ennek ellenére nem fogta vissza magát a kellemetlen megjegyzésekkel. Egyszerre bókolt és gúnyolt. Végül megtanultam a helyén kezelni a helyzetet, és megnőtt az önbizalmam is.
2021. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos méretű melleim vannak, sosem kaptam megjegyzést, maximum poénból.
2021. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar a méretem. Mivel nagy, ezért már kaptam jó pár (kéretlen) gusztustalan, sértő ajánlatot, megjegyzést.

Viszont a férfiak intim méretét felesleges ezzel párhuzamba állítani, mert azt úgy is csak az adott férfi tudja, meg akivel intim viszonyba kerül. A nők mellméretét viszont mindenki látja, épp emiatt sokszor lesznek bunkó megjegyzések céltáblái. Így nen csoda, ha valaki komplexusos lesz.

2021. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz mint a 6-os válaszolónak.

Nekem is elég kicsi, és ugyanezt szólták be hogy deszka vagyok. Elegem eleinte zavart és műttetni akartam, aztán egy ismerősöm mesélte, hogy mennyire kellemetlen neki, hogy fáj a háta tőle, nehéz neki melltartót találni, és kényelmetlen aludni is, ekkor jöttem rá, hogy nem szívesen lennék a helyében.

2021. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!