Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, ti képesek lennétek...

Férfiak, ti képesek lennétek valaha is megütni egy nőt?

Figyelt kérdés

Pl. ha hatalmas bunkóságot csinál veletek egy idegen nő, meg ilyesmi..

(A kérdésem csupán egy “felmérés”, nagyon kíváncsi vagyok arra hogy a mai férfiak hogy gondolkoznak az ilyen témáról)



2021. máj. 11. 08:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, végülis egyenjogúság van. Amiért egy idegen férfit megütök azért egy idegen nőt is, akárhogy is néz ki
Csak ha rám támad és védekeznem kell más esetben akármit tett és akárhogy néz ki ha nő, nem ütném meg
Nem, soha semmilyen nőt! Mindegy hogy néz ki mit tesz ha de nő akkor biztosan nem fogok odáig süllyedni hogy férfi létemre megütöm
Ha tetszik a nő, vagy nagyon nőies akkor őt biztos hogy nem, de egy olyan nő aki férfias és nem is jön be azt igen
52 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tudok elképzelni olyan szituációt, amikor én kezdeményezek fizikai agressziót egy emberrel szemben.

De ha ilyenre sor kerülne, valószínűleg annyira felindulnék, hogy nem mérlegelnék, milyen nemű az illető.

2021. máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még nem kerültem ilyen szituációba, viszont így nem tudom, hogyan cselekednék, ütést biztosan nem kezdeményeznék sosem, ha pl. a hatalmas bunkóság, amiről írsz, mondjuk kimerítené a testi sértés fogalmát, akkor viszont lehet, hogy nem a Habsburg illemszabályok illetve az illető nő megjelenése lennének az elsődleges szempontok.
2021. máj. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
40%
Fura egy felmérés. Hogy jön ide, hogy jön ki a másik?
2021. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%

Soha nem ütöttem még meg nőt, eleve nem szeretek nálam gyengébbeket bántani, legyen az nő, gyerek vagy állat.


Némelyikre valóban ráférne egy istenes pofon, de amíg nem támad nekem vagy valamelyik szerettemnek, addig nem ütném meg. :D

2021. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Érdekel hogy a mai férfiak hogyan viszonyulnak a gyengébbik nemhez.;)
2021. máj. 11. 08:42
 6/37 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Nyilván meg tudnának, sőt ütnek, elég komoly társadalmi probléma a nőverés/nők bántása.

Igazi FÉRFIAK vannak itt is :D

2021. máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
61%

#5

Ha megszűnnek a privilégiumok, akkor megszűnnek. :)

Egyébként ma már sokkal kisebb a különbség a fizikai mutatókat tekintve. A régi korokban a testi munkák miatt a férfiak jóval erősebbek voltak nagy átlagban, mint manapság.

2021. máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
6: nálad a pont...;) na mindegy, teljen csak a szavazas, nagyon kiváncsi vagyok a végeredményre de már siralmas
2021. máj. 11. 08:48
 9/37 A kérdező kommentje:
De amúgy nem a kapcsolaton belüli erőszakra irányul a kérdés hanem hogy az idegen nőkre hogy gondolnak a férfiak
2021. máj. 11. 08:50
 10/37 Sunshinedoll ***** válasza:
35%

#9 "Némelyik megérdemelne egy istenes pofont" sokat elmond erről is :D

A legtöbb férfit csak a törvények tartanak vissza attól, hogy idegen nőket verjenek.

Trashbag állatok :)

2021. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!