Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell szőrteleníteni?...

Hogyan kell szőrteleníteni? Annyira nevetséges vagyok. Mit tegyek szőrös az orrom? Fülemen is most vettem észre. Többi testrészemen sem tudom igazán hogyan volna jó és hatásos szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

Annyira szégyellem magamat hogy légyszívesebben el ásnám magamat örökre.


Hajvágó géppel szoktam borotválkozni.

Intim testrészen pedig vissza nyírom amennyire csak lehet,de jobb lenne ha inkább sima lenne.


Egyszerűen nem tudom hogyan kell a többi dolgot?

Halottam már a gyantáról de kb ennyi.


Kezem is szőrösödik a csuklómtól az ujjaimig is,ezt hogyan szegyem le?

Lábfejem is szőrösödik ami már zavar,mivel szegyem le?

Mellem körül is van már szőr ami zavar,hasamon is már zavaró.

Fenekemen belül is van ami zavaró érzés kelt.


Valaki felvilágosítana részletesen a testen fentről kezdve egészen lefelé hogyan kell és érdemes szőrteleníteni ami tényleg hatékony is és nem kell heti szinten csinálni?


Tudom nagyon kínos,de le vagyok maradva. 😭



2021. máj. 11. 18:03
 1/7 A kérdező kommentje:

Légyszíves senki se bántson ez miatt,nekem ezeket a dolgokat senki sem árulta el hogyan kell?

Magamtól meg nem nagyon jövök rá pontosan hogyan is lenne hatékony?

2021. máj. 11. 18:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod hetente minimum egyszer szőrteleníteni magad, gyantázz/epilátorozz. Gyantázás előtt meg kell tisztítani a bőrfelületet, hogy ne legyen rajta izzadtság, faggyú, stb., van, aki egy kis hintőporral is beszórja, hogy száraz legyen a bőr, aztán rá kell rakni a gyantacsíkot és a szőr növekedési irányával ellentétes irányba fel kell gyorsan rántani.

A fenékgyantázást viszont én már kozmetikusra bíznám.

Lehet venni egyébként elvileg ilyen fájdalommentes gyantát, de nem tudom, nekem az kamunak tűnik. Azért egy próbát biztos megér, hátha neked beválik.

2021. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A teljes test szőrtelenítése elég bonyolult dolog, mert minden testrészen más módszer az igazán hatékony. Van, ahol a hagyományos vagy villanyborotva, máshol meg az elektromos testszőr nyíró, illvetve a gyanta. De ezekhez tudni kell, hol mennyire sűrű, hosszú, erős vagy vékonyabb szálú a szőrzet...

Szóval általános tanácsot vagy receptet adni majdnem lehetetlen.

2021. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Fiú vagy lány vagy? Ez is lényeges lenne…

Amúgy meg nem kell elásnod magad, természetes dolog, minden ember szőrös, van aki kevésbé van aki jobban 😁

2021. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.


Le írhatnátok részletesen ti hogy szoktátok csinálni?

2021. máj. 11. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiú vagyok,én most leborotváltam magam teljesen.
2021. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Atyaég, hány éves vagy? Fiúnak tök normális, hogy szőrösödik. Miért akarod leszedni?
2021. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!