Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha a szomszédot...

Mit tennél, ha a szomszédot azzal csöngetne be hozzád hogy véletlenül elütötte a macskádat?

Figyelt kérdés

Természetesen olyan válaszoljon akinek van, vagy szereti a macskákat. :)


Félreértések végett nem történt ilyesmi, csak érdekel ki hogy reagálna egy hasonló helyzetben..



2021. máj. 12. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Hat nyilvan nem orulnek neki es szomoru lennek de tisztelnem azt hogy legalabb szolt rola nem pedig bunko modjara tovabb hajtott.
2021. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

Ha még él, akkor állatorvoshoz vinném, vagy agyoncsapnám, hogy ne szenvedjen. Attól függ miféle ember vagyok.

Ha megdöglött akkor már semmit.

2021. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%
Sajnálnám a macskám, és nem lennék boldog, de el kell fogadni
2021. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Megköszönnèm, hogy szólt. Ha él elvinnè orvoshoz ha nem eltemetnèm. Ütöttem el cicát, a semmiből ugrott elèm. Rossz érzés volt nagyon, sokáig járt a fejemben. De nem én tehettem arról, hogy elmàszkàlt, és arról sem, hogy a kocsi elé szaladt.
2021. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Elásnám, ha már nem él.
2021. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Azt hinném valami bedrogozott időutazó, -merthogy 35 éve nincs macskám-, és azt mondanám, -hé te, bedrogozott időutazó! Figyelj jobban! Drogosan ne időutazz! A drog rossz! Értem?!
2021. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon nem nagyon tudnék mit mondani, hiszen én engedtem ki a macskát, márpedig a kinti macskatartás köztudottan ezerféle veszélyt rejt; átlagban évekkel rövidebb az ilyen állatok élettartama, mint a bentieké.


Ha eljött bocsánatot kérni akkor nyilván nem direkt volt (hallottam olyanról is hogy valaki direkt gázt ad amikor egy macska megy el előtte).

Megköszönném hogy elmondta és megkérném hogy mutassa meg hogy hol történt, hogy el tudjam vinni a testét.

2021. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Sokmindent nem tudnék csinálni, nyilván először haragudnék, mérges lennék, de ez csak a kezdeti sokk.

Ha benti macska volt akkor az én hibámból szökött ki, ha kinti akkor nincs min csodálkozni, belátnám, hogy valójában ez az én hibám nem a szomszédé, ez mégsem egy gyerek, hogy inkább egy fának hajtok csak ne csapjam el. Persze ehhez azért idő kell, nem menne azonnal.

2021. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
orulnek hogy korrekt volt es megmondta, es szomoru lennek mert meghalt a macskam. ahol kijaros a macska, ott ez elofordulhat sajnos, a gaqzda feladata vigyazni az allatara, nem a sofor tehet rola
2021. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
értékelném hogy szólt, és nem lennék mérges rá
2021. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!