Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol lehet az érettség, proaktí...

Hol lehet az érettség, proaktív és a leleményesség útjára lépni a harmincas korban?

Figyelt kérdés
2021. máj. 13. 21:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Minden érdekel, akár könyv, előadás, bármilyen internetes cikk erről!
2021. máj. 13. 21:14
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor keress ilyen könyveket, cikkeket. De am meg semmit nem kéne hozzá olvasni sztem, hanem csak meglépni, at élni.
2021. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én inkább introvertélt vagyok, akkor nekem hogyan lehet?
2021. máj. 13. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nem számít egyaláltalan. Bárki lehet barmilyen. Találd fel magadat. Elemezd és következetesd ki te.
2021. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. máj. 13. 22:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha rákényszerít az élet
2021. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érettség, proaktivitás, leleményesség. Ezek nem korhoz kötött tulajdonságok, sőt nem is introvertált vagy extrovertált emberek tulajdonságai. A tevékeny ember lehet közösségben és egyedül is tevékeny. Szóval a kérdés erős konkretizálásra szorulna, hogy érdemben születhessenek válaszok.

Mellesleg a proaktivitás korunk állásinterjúinak divatkifejezése. Senki nem tudja pontosan mit jelent, de szereti használni, jól hangzik. A HR imádja pattogtatni. A másik két szót is. Érettséged és leleményességed meg csak van, ha már 30as vagy és idáig eljutottál az életben, hogy ilyen kérdések lebegnek a szemed előtt, ismered az internetet is, gondolom dolgozol is.

2021. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tudom mi a proaktív, és nem üres fogalom. Nagyon szuper proaktív emberekkel együttműködni, akiknek nem kell a szájukba rágni, hogy mit hogyan kell csinálni, hanem meglátják a feladatot maguktól és ráugranak. Sajnos kevés ilyen ember van.
2021. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi, ezt jó tudni, hogy van olyan, aki tudja is miről beszél és nem csak divatból használja. De a fogalmat többen használják, mint ismerik, ezért mondom, hogy ki van üresedve. Nem feltétlen a HR miatt mondjuk, ez téves összecsengés a mondandómban.

Inkább azt akarom mondani, hogy szerintem sokakban ez alapból létező tulajdonság, viszonylag könnyen meg lehet találni és ide fejlődni. Ez tulajdonképpen önállóság, kreativitás, motiváció.

2021. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!