Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg sokkal könnyebb nőnek...

Tényleg sokkal könnyebb nőnek lenni a mai világban?

Figyelt kérdés

A férfiakat elítélik, ha nem dolgoznak, és nincs lakásuk, autójuk, viszont egy nő bármikor keríthet magának egy férfit (mert szerintem nőként iszonyat könnyű a párkeresés manapság, tinder és egyéb appokon napi többszáz pasi rohamozza a nőket, tulajdonképpen még válogathatnak is) , és ha nem akar dolgozni, akkor senki nem ítéli el, mert természetes, ha egy nő háziasszony.

Szerintem is túl nagy nyomás helyeződik manapság a férfiakra. Mindenki elvárja, hogy mint családfő, tartsa el a családot, legyen pénze, legyen erős, hogy tudja megvédeni őket, értsen mindenhez, ha valami elromlik, tudja otthon megjavítani.

A gyereknevelést pedig miért tartják nehezebbnek napi 8-12 óra fizikai/szellemi munkánál?



2021. máj. 13. 21:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Azért dolgozni, és fenntartani egy lakást ne legyen már olyan irreális elvárás egy férfitól... :D
2021. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

Szóval ha jól értem akkor a férfi dolgozik, napi minimum 12 órát, ugye lehetőleg kemény fizikai munkát, a nő meg.. hát akármikor keríthet magának egy sugar daddyt, és egyébként dolgoznia sem kell, mert minek. :D Édes istenem, nem semmi.


Azon kívül, hogy hímsoviniszta vagy, ezt a primitív, maradi gondolkodást már évtizedek óta meghaladta a civilizált világ. Kapd össze magad, rémisztő ezt olvasni is.

2021. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
Mi van törölték az előzőt?
2021. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom melyik 20. századi filmben ragadtál, de manapság ugyanazok az elvárások egy férfitől és egy nőtől is kicsit igényesebb és értelmesebb társadalmi körökben: Legyen egy tisztességes munkája, anyagi háttere, megtakarítása, vegye ki mindkét fél a részét a házimunkából, gyereknevelésből, stb.
2021. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Én ugyanúgy lenézem azokat a nőket, akik nem dolgoznak. És arról nem a nők tehetnek, hogy vannak verebek, akik eltartják őket!
2021. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán nem könnyebb. Továbbra is negatív a nők megkülönböztetése. Most kb. ott tartunk, hogy már a nőnek mindent csinálnia kell, mert háztartásbeliként már lenézik, ha meg egyszerre dolgozik főállásban plusz egyedül viszi a háztáji teendőket, akkor nincs élete (és ez iszonyúan gyakori).

Ha egy nő nem akar dolgozni, nincs egzisztenciája, az ugyanúgy ciki a legtöbb körben, mintha férfival lenne ugyanez. Arra mutogatni, hogy a nőnek könnyű párkapcsolatba lépni pedig a te sekélyes felfogásodat mutatja, hogy szerinted ez egy megoldás bármire.....

Normális ember nem várja el sem a férfitól, sem a nőtől, hogy egyedül tartsa el a családot. Normális ember ilyen kérdést sem tesz fel, mert lát annyit a nagyvilágból, hogy ne kérdezzen ekkora ordas nagy hülyeségeket.

2021. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%

A női létben a szülés-menstruáció rész nehezebb. Egyébként a párkeresésben az a nehéz egy nőnek, hogy kiválassza a legtehetősebbet, aki mellesleg jól is néz ki. Azért az kihívás.

Férfiaknak nagyon nehéz párt találni, mert a nőknek rengeteg az elvárásuk feléjük.

A gyereknevelés igazából elég nehéz, mert sokszor felsír a gyerek, és foglalkozni kell vele, habár szerintem bárki szívesebben nevelne gyereket, minthogy hosszú órákig dolgozzon a gyártósoron. Mondjuk én bármilyen munkánál szívesebben nevelnék gyereket és ülnék itthon.

De ez személyfüggő igazából. Az igaz, hogy egy nő választhat, hogy munka, vagy házimunka, egy férfi mindig dolgozik. A karrierista nőknek azért nehezebb, mert szerintük nekik sokkal nehezebb magasabb pozíciójú munkát találni.

2021. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
"Egyébként a párkeresésben az a nehéz egy nőnek, hogy kiválassza a legtehetősebbet." Az ilyet nagyon is megvetem.
2021. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Az unokatestvérem (nő) egy lusta utolsó semmitevő k..va talán ha életében dolgozott ÖSSZESEN 1 órát, egyébként meg folyamatosan a férfiak tartják el,és már 35 év körül jár,ja és még büszke is magára és folyton azt hangsúlyozza "hogy a férfinak a dolga eltartani egy nőt":D


Na már most tönkre tette az apját (anyagilag) a gyerekét,párjait de ő akkor "hercegnőnek" érzi magát közben mindenki megveti,lenézi,minden utolsó szarnak elmondja.


Szóval nőnek sem egyszerűbb lenni. Amikor összeházasodott ezzel a majommal akivel van elmondtam minden b..fnak a srácot...ezt a nőt meg egy utolsó c..igánynak hát ennyit ért a szavam :D

2021. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
59%

Egy háziasszony mos, főz, takarít, gyereket nevel, akár be is vásárol, ha a férfi 12 órázik. A normális az, ha a felek megbeszélik ki mit csinál. Ha a férfi tényleg olyan kemény fizikai munkát végez 12 órában, de ezzel annyit megkeres, hogy a házat, akár kocsit problémák nélkül fenntartsa és megfelelő életet biztosítson a családjának, akkor valószínűleg a párja megérti, hogy az otthoni dolgok elvégzése az ő munkája lesz és nem csak a fél mosást csinálja meg vagy fél adag ételt főz vagy csak elviszi a gyereket oviba. De ez teljes mértékben a munkától és a felek helyzetétől függ.

A tinder és társai pedig kis eséllyel fogják kielégítő partnerrel összehozni, akivel egyáltalán összeköltözésig eljutnának.

Az egyetlen dolog, ami szerintem sokkal egyszerűbbé teszi egy nő számára az életet az az Onlyfans, akár csak fehérneműs képekkel, és ehhez hasonló dolgok. De onlyfanshez minimum jól kell kinézni, valahogy el kell jutni az emberekhez, ha viszonylag jó összeget akarnak kihúzni belőle és valószínű sok férfi se örülne, ha a párja a testével szerezné a pénzét, még ha csak mutogatással is, akkor se.

Szóval az én véleményem az, hogy az interneten sokkal könnyebb manapság egy lánynak (főleg, ha kicsit híresebb is) a testével vagy megjátszott szeretetével pénzhez jutni, ami igaz is. Sokkal elterjedtebbek a sugardaddyk, mint a sugarmommyk és mivel tinderen tényleg tök egyszerűen lehet egyéjszakás kalandokat találni, kevés lány fizetne azért, hogy férfiakat lásson onlyfansen.

2021. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!