Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagáltok bunkó emberekre?

Hogyan reagáltok bunkó emberekre?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Kapd be bmeg
2021. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanazt adom mindenkinek,amit kapok.


En megertem,hogy valakinek nehez napja van,vagy felhuzta valaki,de ez nem ok arra,hogy bunkozzon massal,foleg ha normalisan,tisztelettudoan visekedem vele. Nem fogom emiatt elturni a viselkedeset es szova teszem,hogy miert s*ggfej. Legyen az barat,rokon,ismeretlen vagy ugyintezesnel valaki. Aztan,hatha elgondolkodik magan.

2021. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak beszólogat, akkor nem reagálok, mert az bosszantja, hogy ha látja hogy nem törődöm vele.
2021. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy.Tojok rá.Az jobban bosszantja ha látja a közönyt és akkor nincs meg neki az öröme hogy felbosszantott.Attól lehetek persze ideges csak neki nem mutatom ki vagy olyat mondok hogy 1 hétig nem alszik de persze nyugisan és mosolyogva
2021. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Mérlegelek, hogy mi éri meg és mi nem. Ha nem vagyok olyan helyzetben, hogy visszavágjak, vagy magamnak okoznék problémát azzal, ha meg akarnám leckéztetni az illetőt, akkor igyekszem kilépni a helyzetből. Ellenkező esetben teszek róla, hogy neki fájjon jobban. Én nem vagyok Teréz Anya, és ha valaki igazságtalanul bánt, akkor az a célom, hogy ő járjon rosszul.
2021. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos függő helyzetben vagyok és ha reagálnék a bunkó beszólásokra, akkor hétfőtől már nem kéne bemennem melóba.


Tűrök amíg nem lesz más, utána az utolsó napomon ráborítom arra az idiótára az ashtakt és megfenyegettem, hogy soha ne kerüljön a szemem elé az utcán, mert nem fog hazaérni xD

(Nagyon-nagyon csúnya és gonosz amúgy bent, csodálkozom, hogy még nem kaptam idegösszeomlast. A legtöbb lány sírni is szokott ám, miután beszélnek vele valamit)

2021. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

*asztalt

*megfenyegetem

2021. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Kerülöm, vagy perkekedek vele.
2021. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Helyzettől függ. Van hogy visszaugatok, van, hogy otthagyom. Amúgy legszivesebben fejbe verném mind, de mivel se erős nem vagyok, se verekedni nem tudok, ezért ezt nem teszem.
2021. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!