Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet plüss állatokról...

Hogyan lehet plüss állatokról leszokni?

Figyelt kérdés
3 éves korom óta van egy plüss nyuszim. Még a rég meghalt nagypapám adta nekem ajándékba. Most már 23 éves vagyok de egyszerűen nem tudok elszakadni tőle. Ha nem vihetem utazás alatt magammal nem tudok aludni. Félek ha lesz egy komolyabb kapcsolatom és össze költözünk ki röhögnek. Nem tartanám gyerekesnek ezt. De megnyugtat engem ha azzal aludhatok és biztoság érzetet ad
2021. máj. 16. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nevezd át kabalának és akkor senkit nem fog izgatni.
2021. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem ferfikent total hidegen hagyna, aranyosnak is gondolnam. Ha ugy esik jol az alvas, akkor ne valtoztass rajta.
2021. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell leszokni róla, miért kéne? :) Elmondod a párodnak, hogy a jószág kedves a szívednek, és ki tudja, talán ő is rejteget valahol egy plüss nyuszit :)
2021. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%

3

Az mar eleg erdekes lenne egy ferfinel.

2021. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj sincs ezzel.
2021. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Édesanyámnak (51) még most is megvan a játékmacija.


Van még egy pár itt-ott a lakásban, se édesapám, se a mostohaapám nem szólt érte :D



Volt egy plüssmaci, amit még születésem előtt vettek apummal, és az mindig az autójukban volt. Mikor összeköltöztem a párommal, elhoztam, most is lent van a kocsiban.


Volt hogy a párom elment valahova ügyintézni, és küldte a képeket a maciról ahogy gondosan be van kötve az anyósülésen, fülest is kapott :D


22 vagyok, volt egy nagyon kedves plüsscicám, ha nem veszett volna el egy utazás alatt, még azzal aludnék

2021. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi: én 39 évesen is ragaszkodok egy plüss kutyához, ami ha lehet, velem van. Jó ez így.:)
2021. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Ha lesz egy komoly kapcsolatod, akkor majd nem a plüssnyuszihoz akarsz majd bújni. Ez szeretetpótlék.
2021. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az mivel másabb, mikor valaki takarót, vagy párnát ölelget alvás közben? Ez sem másabb.
2021. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Wow. Meglepődtem. Akkor ez nem is annyira zavaró dolog? Nem használom szeretetpótléknak. Azt hiszem egyszerűen mivel ez a egyetlen emlékem maradt a papámtól így emiatt is szeretem meg hát végig kisért az egész életemen már.
2021. máj. 16. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!