Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetek ennyire hülye...

Hogy lehetek ennyire hülye hogy véletlenül elhozom az autós oktató kabátját a sajátom helyett?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el ami történt. Ma voltam először vezetni jól is ment. Aztán a végén haza hozott mert majdnem szomszédok vagyunk de az ő kabátját veszem el a sajátom helyett. Ma majd beugrik érte. Hogy lehetek ilyen hülye nagyon szégyenlem a vezetésben nagyon le fáradt az agyam de az sem mentség. Most gondol amit gondol..

2021. máj. 18. 13:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Apám egyszer simán felvette a sógornőm kabátját...És egyáltalán nem volt gyanús neki! 😃

Sem az, hogy kisebb, sem a szabás, sem a szép kis öv a derekán, semmi. Anyám szólt neki.

2021. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz vele, nem olyan nagy tragédia ez.

Említetted hogy majdnem szomszédok vagytok, tehát nem messze laktok egymástól bármikor be tud ugrani érte, vagy te is átviheted neki a kabátját a mai nap folyamán. Nem valószínű hogy nagyon megharagudna rád ezért.

2021. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kabátom már évek óta amiben már többször az az érzésem támadt, hogy ez nem az enyém. Valaki másét hoztam el. Pedig nem is.


Amúgy megesik, főleg ha tényleg hasonló. Visszacserélitek és ennyi.

2021. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%
és a szemed meg gondolom le volt takarva végig, mi?:DDD kamus bohóc, de sztorinak jó, ha már így unatkozol itt.
2021. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sajnos nem kamu, nem figyeltem de tapintásra full olyan volt mint az enyém. Bejárati ajtót nyitom ki és akkor vettem csak észre.
2021. máj. 18. 14:09
 16/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, megesik ez mással is.
2021. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm tényleg, szégyelltem nagyon. De már mindegy meg igazatok is van.
2021. máj. 18. 18:00
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem egy nagy dolog. 😁


Na mi lett, leharapta a fejed? 🙃

2021. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!