Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a 193 cm-es...

Mit gondoltok a 193 cm-es magasságról? Mennyire mondható magasnak egy ekkora méretű férfi?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem extrém magas, de bőven benne van a "simán magas" kategóriában. A kérdés az, hogy mennyire?

Egy ismerősömről van szó amúgy.


2021. máj. 20. 03:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ilyesmi (vállas, nem vékony, de nem is kövér):

[link]

2021. máj. 20. 13:27
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Magyarországon ez nagyon magas. 176 cm az átlag férfimagasság nálunk, a 193 majdnem 20 cm-el több ennél, gondolj bele.
2021. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon magasnak mondanám, de nekem nem szokatlan. 176 cm vagyok, gimiben a magasabb lányok közt voltam, viszont 1-2 kivétellel az összes fiú magasabb volt nálam az osztályból. Most egyetemen (mármint bejárós időszakban) is rendszeresen botlok nálam (sokkal) magasabbakba.

Nekem tetszik ez a magasság, de nem feltétel a párkapcsolat terén. (bár azért az jó lenne, ha a srác azért magasabb nálam egy picit😅)

2021. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Nagyon. Szerencsés. Nálunk az összes fiú ilyen.
2021. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elég magasnak számít, de szerintem sok lánynak tetszene, párom is olyan 195cm körül van, nekem bejön, de amúgy annyira nem számít. Mondjuk a magam 180+ centijével még nem is látlak annyira magasnak:).
2021. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!