Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mond ilyeneket a virológus?

Miért mond ilyeneket a virológus?

Figyelt kérdés
Duda Ernő virológus azt mondta tévéhíradóban, hogy ha az emberek fegyelmezetlenek lesznek, akkor jöhet egy negyedik hullám. De én ilyet el sem tudok képzelni, ebben az országban mindenki olyan intelligens, fegyelmezett és szabálykövető.
2021. máj. 21. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Jaj, hiába próbáljuk titkolni, Te úgy látom, hogy átlátsz rajtunk. Olyanok vagyunk előtted, mint egy nyitott könyv.
2021. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik ez az ország amiről beszélsz? Szeretnék odaköltözni Magyarországról
2021. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel így is, úgyis jön a 4. hullám, tervszerűen szeptember 1.-én.
2021. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyes, így van. De azért az olyanokon, mint te, nem nehéz átlátni.
2021. máj. 21. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem úgy vannak vele, hogy be kel reklámozni a jót is rosszat is aztá valamelyik csak bejön.


Ha nem lesz újabb hullám akkor majd lehet jönni a sok beoltottal meg a fegyelmezettséggel. Ha meg lesz, akkor azt is lehet mondani, hogy "mi megmondtuk, miattatok van".


Eddig is ez ment.


Amikor épp jól alakították a számokat akkor "A magyar ember fegyelmezett"

Amikor meg épp rossz számok kellettek, akkor "a magyar ember fegyelmezetlen".

2021. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!