Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mostani hányadik fiókod...

A mostani hányadik fiókod gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 00:38
A kérdező szavazást indított:
Első!
Második, mivel régebben abbahagytam de most újrakezdtem másik fiókkal!
Második, mivel az elsőt tiltották de sikerült visszajönnöm és azóta megjavultam!
Kettőnél több, mert bizonyos időközönként abbahagyom az oldalt és újrakezdésnél új profilt csinálok!
Kettőnél már több volt, mert párszor tiltottak de már megjavultam!
Huuuu, sokadik mivel már kitettek párszor de mindig visszajövök! Nem tervezek megjavulni...
53 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Sokadik, de egy fiókom sem tiltották. Néha magamtól cserélek és az előzőt törlöm. De olyan is volt mikor törölve lett az email címem és a belépési adatokat elfelejtettem.

Nem mindíg hagyom abba sem az oldal használatát, szimplán magánjellegű okokból váltok fiókot.

2021. máj. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3. talán, de nem azért mert kiraktak, hanem mert régen fellángolásszerűen használtam csak az oldalt. Ez a nick van kb. 6-7 éve
2021. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!