Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki érzi itt magát szerencsétle...

Ki érzi itt magát szerencsétlennek, lúzernek az életben?

Figyelt kérdés
És ha annak érzed magad, miért?

2021. máj. 24. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én, mivel különleges tehetségem van ahhoz, hogy mindent elrontsak. Az utóbbi időben csak rosszabbodott a helyzet, már azon lepődök meg, ha valami sikerül.
2021. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én:D minden egyes döntésem rossz az utóbbi években. Egyfolytában magamat ostorozom, mert utólag látom csak, hogy mekkora hülye voltam. Az életemet rontottam el néhány rossz választással, de előre nem tudtam, hogy ez lesz. Katasztrófa vagyok, egy balfék..
2021. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én. Mindegy hova mentem, melyik suliba, országba, mindig én vagyok a "fura" akinek nincsenek barátai, akibe bele lehet rúgni.


Mivel óvoda óta mindenhol engem pécéznek ki, úgy érzem velem lehet a baj, de én tényleg mindent megteszek hogy megfeleljek beilljek. Oviban félénk voltam. Általábosban harsány voltam, az volt a gond. A másik suliban ahiva át kellett menni mert annyira szekáltak, meg csendes voltam. Azzal is gond volt. Gimiben meg próbáltam okos de laza, kicsit habókos, na azért is kaptam. Még van hogy most is néha egéritatót játszom... külföldre mentem, ott meg az a baj hogy nem ismerem a helyi szokásokat és sokkal ridegebb a kultúra, itt is "mental" vagyok.


Pedig én mindig előre helyezem más igényeit, még ha ez a sajátomat bántja is, de semmi sem válik be.


Volt rokon akit kérdeztem, azt mondta azért van ez, mert olyan "szekálható fejem van."


De én csak olyan igazi barátokat szeretnék. :(

2021. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én, attól a pillanattól fogva, hogy azt hittem, lehetek önálló ember, és dönthetek a saját életemről, csak olyan döntéseket hoztam, amivel egyre jobban elbsztam az egészet. vissza kéne térni az apámhoz, megkérni, hogy bocsásson meg, és rendelkezzen az életemmel, mert magamtól úgyis csak rosszul döntök. de őt meg kellően rühellem ahhoz, hogy tudom, úgyse bírnék neki engedelmeskedni. patthelyzet.
2021. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én.Valahogy nincsenek meg a normális élethez a képességeim,meg a motivációm se.Minden apróságért vért könnyezek,verítéket hugyozok,aztán ha véletlen sikerül is valami,rájövök,hogy nem is érte meg az erőfeszítés.Plusz valahányszor beletörődnék,hogy ennyi jár,mindig történik valami,és még mélyebbre kerülök.
2021. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Végül is szerencsésnek mondanám magam, de mindig csak az a kicsi szerencse van meg. Nagyon nagy szerencsém még sosem volt, de amiokor kilátástalannak tűnt az életem, mindig jött egy pici szalmaszál, amibe bele lehetett kapaszkodni és sok melóval kijönni a gödörből.
2021. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokáig annak éreztem magamat, ekcémás lettem kis koromban, gyűlöltem az összes osztályomat általánosban is, középsuliban is, aztán gimi után elmentem szakmát tanulni egy másik városba, elköltöztem oda, de az ottani pàromról kiderült, hogy egy nyomorult, nem találtam a helyemet sem az iskolában, sem a munkahelyemen, a családdal összevesztem, az albérletemben gyűlöltem a lakótàrsaimat, és a tulajdonost is. Tönkrement a párkapcsolatom, haza kellett költöznöm, aztán beütött a covid...Se munka, se iskola, kimentem külföldre és ott ragadtam. Leépült sok baráti kapcsolatom, belefulladtam a jogsiba. Hazajöttem, egy barátom maradt, online folytattam a sulit, és beiratkoztam egy másik tanfolyamra is, ott sikeresen végeztem, én lettem a legjobb, beiratkoztam az egyetlen barátommal edzésre, elkezdtem angolul tanulni, néhány nap múlva befejezem a másik iskolát is(remélem sikerül az utolsó vizsga), letettem a jogsit, és kocsit akarok venni, lett egy új párkapcsolatom is, aki életemben először közel lakik hozzám. Az apám 14 év után megkeresett engem, és beszél velem.

Egyedül kezdtem el élni, és úgy érzem, hogy egyelőre minden sínen van. Még szeretném, ha néhány dolog összejönne, mert nagy terveim vannak, de a sok szar után úgy néz ki, hogy végre kezd jobb lenni minden. Bár a családomat közel egy éve nem láttam, őket szeretném már végre látni, és találkozni velük, és a covid hiszti is megszűnhetne végleg, szóval vannak még dolgok, de már boldogabb vagyok, mint mondjuk két évvel ezelőtt.

Mindenkinek van kiút, én is voltam mélyen, enni nem volt mit, nem volt mellettem a kutya sem, messze volt a család, és a barátok, nem számíthattam senkire, de kimàsztam.

2021. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én, mert engedem magamat kihasználni.
2021. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, csak így tovább!
2021. máj. 24. 20:36
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem ismersz fel valamit, vagy nincs elég bátorságod, így el balfaszoskodod az életedet!
2021. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!