Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy lánynak, hogy lehet ennyi...

Egy lánynak, hogy lehet ennyi ruhája?

Figyelt kérdés
Ismerek egy csajt(kolléga) , kb 22 éves.. De hónapokon keresztül képes mindennap más (márkás) ruhákba járkálni. A fizuja kb minimálbér. De akkor hogyan? Van kb 80 db felsője, és 20 nadrágja simán..
2021. máj. 24. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Több okból lehet. Vagy máshonnan is keres pénz. Jó szülői háttere van. Azt a ruha mennyiséget valószínűleg nem egyszerre vette, lehet évek alatt gyűlt össze. Legvégül a márka eredetisége is megkérdőjelezhető lehet.
2021. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Valamit jol csinal!

Vagy csinal munka mellett mast is !

Vagy a szulei adnak neki

Vagy van valami gazdag palija

Sok minden lehet !

Lehet azis hogy lesz*p nehany f*szt .... penzer vagy a ruhaer

2021. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem kérdezed meg tőle...????


Amúgy mindenkin számon tartod, hogy melyik nap mi van rajta...? Ez valami fétis? :-D

2021. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
92%

Ha valóban ilyen kevés a fizetése valószínűleg nem a munkájából származó jövedelemből vette ezeket a ruhákat. Esetleg van egy jól kereső párja, vagy a szülei jó anyagi helyzetben vannak és támogatják őt anyagilag.

Előfordulhat hogy a lánynak van egy jól jövedelmező passzív jövedelemforrása is amivel kiegésziti a fizetését.

2021. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Még simán élhet a szüleinél és a fizetése egy részét feléli. Vagy lehet barátja, férje. Lehet máshonnan keresete... sok ismerőse van és gyakran kap ruhát ajándékba. :D Sok minden lehet
2021. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is van simán ennyi ruhám. Csak kicsit öregebb vagyok. Nem szivesen dobom ki a ruháimat. De hordom is őket.
2021. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
tudod van sok turkáló és ott is találni tök új cuccokat 100-200-1000 forintig is akár
2021. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
hihetetlen hogy itt sokan mások életét tartják érdekesebbnek és benne áskálódnak nem az első ilyen kérdést láttam ma ahol valaki szinte áskálódik más életében..
2021. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ember nekem is van ennyi ruhám, fele márkás.

Néhányat kapok, felét én veszem a fizetésemből nekem is minimálbér de hadd vegyen már az ember azt amit akar mások megkérdőjelezése nélkül!

Irigy vagy vagy mi?

2021. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nincs ennyi ruhám, de ami van, annak a fele márkás és ilyen pár 100 forintokért szereztem őket ilyen jellegű csoportokban.
2021. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!