Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes embereknek miért ennyire...

Egyes embereknek miért ennyire unalmas az élete hogy másoknak beszólnak?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam biciklizni faluban lakok. Falu másik végén voltam már ott egy bolt előtt elmentem erre ezt hallom. Ki ez te? nagyon sovány, hahah. Ezeknek ennyire unalmas életük van hogy látnak egy embert akit nem ismernek és egyből rá cuppanak vagy mi? Bezzeg ha megálltam volna és le sózok egyet még én lennék közveszélyes őrült.

2021. máj. 27. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy te lennél. És ő lenne az ártatlan, aki nem is mondott semmit csak te képzelted. Vagy ha mégis, hát te értetetd félre, mert ő csak viccelt. Ez Magyarország, egymás lelkéből táplálkozunk. Majd ilyenné válsz idővel te is.
2021. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez nem unalom kérdése, hanem ettől érzi magát erősnek.

a kisbolt előtt csövező emberek általában nem a társadalom krémjét jelentik.

2021. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha munkahelyen vagy akkor ott az a cel, hogy ki a legdominansabb, kire lehet ratukmalni plusz melot helyetted, es ki kapja meg az eloreleptetest.


Ez mindig is igy volt, mindig is igy lesz.


Munkahelyen kivul meg nemtom.

2021. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, igazából aligha vagyunk tökéletesek, legtöbbünknek vannak hibáik... Vannak, pl., akiknek annyira unalmas az élete, hogy minden jelentéktelen apróságot felnagyítanak és írnak róla egy blogbejegyzést vagy egy kérdésbe fogalmazzák, és akadnak olyanok is akik impulzív személyiségzavaruk miatt minden kis butaság ürügyén ütlegelni szeretnék a másikat és erőfölényük révén uralni őket...
2021. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dagadozó Agy ***** válasza:

Keresik a társaságot.

Egyszer futottam (sportból), és mellettem letekeredett egy sötétített bmw ablak, és egy 120 kilós csaj félig kituszkolva magát vidáman rámordított, hogy: ,,De jó neked, hogy futhatsz. Nekem akkora a csöcsöm, hogy nem tudok''.

Aszittem beszar0k. Mekkora már...

2021. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem unalmas az életük. Inkább boldogtalan és valami hiányzik belőle.
2021. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!