Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindennél fontosabbnak tartom,...

Mindennél fontosabbnak tartom, hogy gazdag legyek. Más is így van vele?

Figyelt kérdés

Sosem tudok megelégedni a jelenlegi életszínvonalammal, amiben élek, ha bármit elérek utána csak a jobbat akarom.


Folyamatosan jobban akarok teljesíteni, nagyobb bevételt, megtakarítást elérni, befektetési és üzleti lehetőségeket keresni. Családalapítás számomra nincs jelen a jövőképemben, legalábbis a következő 10 évben semmiképp, pénzügyeket előrébb helyezem. Egyetlen életcélom van, az hogy gazdag legyek. Ezért érzem úgy, hogy érdemes felkelnem minden nap. Abból a 16 órából amit ébren vagyok, 14-et biztosan a pénzen kattogok. Égető vágy van bennem, hogy sok pénzem legyen, átlag feletti életszínvonallal. Évek óta tart, lassan 1 éve kezdtem el dolgozni családi vállalkozásban, mióta van bevételem ez az érzés csak erősödött.


Vannak itt rajtam kívül hasonló mentalitású emberek?


2021. máj. 29. 18:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
Miért akarsz gazdag lenni?
2021. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%
* és mit jelent számodra, hogy gazdag vagy? Mekkora összeget?
2021. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
53%
Hát elég jó lenne gazdagnak lenni, de azért nem tartom mindennél fontosabbnak.
2021. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Régebben, kamaszkoromban (mondjuk félig-meddig most is annak számítok még) én is sokat gondolkoztam azon, hogy majd 25, meg 30 évesen mennyit szeretnék keresni meg minden ilyesmi, de most már szarok az egészre. Nem tartanak el, egyedül élek, nincs főállásom, mondhatni szabadúszóként keresek a hobbim által. Nem érdekel, mennyi pénzem van, csak az, hogy ne kelljen másoktól kérnem. Nem elítélendő a te felfogásod se egyébként, szép dolog az, hogy te ily' módon szeretnéd építeni az életed. Amíg nem lépsz át másokon és nem kunyerálsz másoktól, minden tiszteletem a tied.


20/F

2021. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Keleti prolik sokan vannak igy. Oriasi nyomorusagot latnak maguk korul, es nem is biztonsagra, de a szarhegyek kozepen aranykupacokra vagynak.
2021. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

1: Pontosan nem tudkm. Csak bennem van egy égető vágy, hogy az legyek. Nem akarok átlagos életet élni, robotolni fix pénzért, ezzel más álmait építeni. Egyébként túlzottan nem is szeretem a jelenlegi munkám, egyetlen dolog amiért csinálom, mert szüleim vállalkozása. De nem éri meg túlzottan még nekik sem, átlagos bevételük van nekik is meg nekem is, annyi hogy nincs főnökük, szóval ebből ki akarok törni.


2: Nem fényűző, kőgazdag életszínvonal a cél, hanem felső-középosztály.

Vagyonban úgy 500 milliót jelentene kb, házzal, autóval, meg mindennel egyben.

2021. máj. 29. 18:48
 7/29 A kérdező kommentje:
Amúgy 21 vagyok.
2021. máj. 29. 18:48
 8/29 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, de látom valaki mindenkit lepontozott. 🤨
2021. máj. 29. 18:51
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
Én is ilyen vagyok rettenetesen fontos a pénz nekem is. Nő vagyok 30 éves és már most elég nagy a vagyonom. Rengeteget tanultam és dolgozom érte folyamatosan. Belülről érzem a késztetést és azért hajtok, hogy egyre több legyen. Büszke vagyok rá hogy ilyen vagyok.
2021. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Nem rossz dolog az, ha az ember mindig többre törekszik, és nem beletörődöm ember. Viszont van egy egészséges határ.

Sajnos a világ eléggé pénzközpontú, az embereknek a pénzben még testvériség sincs.

2021. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!