Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért telefonálnak a cigányok...

Miért telefonálnak a cigányok eltartott telefonnal, kihangosítva, ordítva?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 21:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
84%
Mert retkes alja népség akik képtelenek normálisan viselkedni.
2021. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
Szó szerint kisebbségi komplexus, ezek a műsorok mind a külvilágnak szólnak.
2021. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Apám is így telefonál. xD De csak otthon.
2021. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Feltűnési viszketegségből. Volt olyan kisebbséghez tartozó ismerősöm, aki nagyban rázta a rongyot: "Milliókról tárgyalt" sikoltozva valakivel, aztán megcsörrent a telefon a beszélgetés közben a kezében! :D
2021. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert cigányok.
2021. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
#4: Ez baromi jó.😂😂
2021. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt primitív véglények akik nem tudnak viselkedni. Másrészt alapból szeretik "hallatni" a hangjukat meg jelezni a magyarok felé a domimanciájukat (ez is a primitívségükből ered).
2021. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Másrészt építőiparban dolgozom, cigány alvállalkozónk direkt előttünk kihangosított telefonnal rendezett valami ügyletet.


Olyasmi volt, hogy a testvére felvett banki hitelt a házra, amit nyilván nem fizettek, több milliós tartozásról volt szó. És az ügyintéző konkrétan azt mondta, fizessenek be valami 150-200 ezer Forintot és akkor elállnak a követeléstől.


Még vissza is kérdezett, hogy "Jól értem testvérem, ha most befizetek 150 ezret, akkor elengeditek a bátyám 3 milliós tartozását?" "Igen."


Ha nem a saját fülemmel hallom, nem hiszem el :D

Nyilván érthető, hogy valami világvége faluban ezekkel a bank se tud mit kezdeni, de fehér embernek mikor engednék el a tartozását? Soha...

2021. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, a kisebbrendűségi érzéseik miatt, ilyen primitiv modon menőznek, fontoskodnak, kompenzálnak. Kb azt akarják kifejezni, ezzel a felesleges nyiltsággal, fesztelenséggel, hogy uralják a helyzetet, a szituáciot, esetleg az utcát. Persze ez azért nem csak a cigányokra jellemző, hanem az alacsony önértékelésű, önbizalmú emberek probálkoznak ilyen kompenzálással. Néha úgy tünik, hogy nem is telefonálnak, hanem színjátékot adnak elő a körülöttük lévő ismerősőknek, vagy idegeneknek, és ezért kell, hogy mások is hallják a színjáték másik szereplőjét is.
2021. máj. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már szóltam rájuk, hogy ne ìgy tegyenek, vagy ne üvöltessèk az utcán a zenét mert nagyon zavar. Lehet jogi alapja ennek nincs, mert mindenki úgy telefonál, beszélget és hallgat zenét fényes nappal az utcán ahogy akar. Majd miután ledobbentek mert szólni mertem, ráadásul nő léttemre, kikapcsolták a zenét. Hozzatettem, hogy ez nem vagány dolog, se szebb se okosabb nem lesz tőle. Majd azt is hogy nem azért figyelik őket mert jajj de vagány fiatalemberek hanem azért, ahogyan viselkednek.
2021. máj. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!