Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak tényleg azt hiszik,...

A férfiak tényleg azt hiszik, hogy a nők nem szoktak szellenteni?

Figyelt kérdés
Mert itt-ott olyan megnyilvánulásokat olvasok pasiktól, amiből erre lehet következtetni...
2021. máj. 30. 05:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a férfiak pedig nem sírnak mert boyz don't cry
2021. máj. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem tisztában vannak vele! Az más kérdés, hogy nem igazán tartják nőiesnek ha bedurrantasz nekik, főleg egy nagy tányér chilisbab után. Nekünk is ugyanolyan bélműködésünk van mint nekik, néha még talán rosszabb is 🤣
2021. máj. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az enyém azt hitte a kapcsolatunk elején. Aztán amikor már együtt éltünk valószínűleg rájött hogy nem igaz, amikor a hányásos hasmenéses vírus után kapart össze a mosdóban.
2021. máj. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Természetesen a nők is szellentenek, de nekik olyankor csillámpor lövell ki a senekükből tündék kacajának közepette.


Mi férfiak viszont olyan repeszeket eresztünk el amik beillenek biológiai fegyvernek is, de nem érdekel minket, mert egyrészt vicces (mi férfiak egymás között mindig pukis viccekkel szórakoztatjuk egymást), másrészt pedig dominanciánkat jelzi. A legnagyobbat pukizó ugye a legnagyobb alfa.

2021. máj. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Már a kérdés is sértő és ostoba.
2021. máj. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-ös, szóval te sem hiszel a fingó nőkben?
2021. máj. 30. 07:11
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát az biztos hogy fiatalabb koromban bennem sem merült fel még egy kósza gondolat erejéig sem hogy a nők, ezek a virágillatú, csodaszép teremtmények tudnak ilyen dolgokat is csinálni. Aztán az évek alatt az ember megszabadul az illúzióitól és rájön arra hogy a nők is ugyanakkora állatok tudnak lenni mint mi férfiak. Kiábrándító felismerés volt hogy nem csak fingani de szarni is szoktak. A helyi egészségházban a női vécében egy nap a rekordok könyvébe illő produktumot találtak otthagyva. Az elkövető vagy nagyon büszke volt a művére, vagy meg sem kísérelte a lehúzást mivel tudta hogy úgyis lehetetlen küldetés lenne. Alkarnyi vastag hurka volt, csokis csiga alakban odakanyarítva szinte már művészi módon. Csodájára jártak a dolgozók, hihetetlennek tűnt hogy ezt nem egy elefánt hanem egy nő tolta ki magából. Egy német szállodában volt egy másik illúzióromboló eset. Hangoskodást hallottam a folyosóról, kinéztem, láttam hogy áll a bál a női vécé körül, már a főnök is ott volt. Odamentem, megnéztem hogy mi van, nem kellett volna. Össze volt csinálva teljesen minden. Irtózatos hasmenés jöhetett rá a hölgyre, mert már a vécéajtó előtt elkezdődtek a nyomok, ami aztán odabent folytatódott. A nyomokból rekonstruálva az esetet az lehetett, hogy az elkövető már letolt rucival, rotyogtatva ért az illemhelységhez, majd hogy el ne kapjon valami giherát, talppal ráguggolt a vécéülőkére és kiengedte a nagynyomású seggszelepet. A nagy erővel kilövellő trutymó a felhajtott vécédeszkán gellert kapva szétterült a szélrózsa minden irányba, összefröcskölve körben minden falat, még a plafonra is jutott. A takarítónők könnyezve próbálták menteni a menthetőt, de újra kellett festeni a retyót. Valami megtört bennem ott és akkor.
2021. máj. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Előző, majdnem felröhögtem a családot! :DDD

De amúgy komolyan nem értem: nálatok senki sem fingott soha? Anyukátok visszafojtotta évtizedekig? Lánytesó se, senki????

2021. máj. 30. 07:44
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Én nem hittem ezt sose, nem vagyok ennyire buta.
2021. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

7-es

Ezen a két sztorin besírtam 🤣🤣🤣

2021. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!