Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen létezik??

Ilyen létezik??

Figyelt kérdés
Komolyan mondom ilyen ember létezik amilyen én vagyok . Nem rég múltam el 29 éves még is olyan mint ha agyailag egy kisgyerek szintjén lennék ,de valahol magamban 90 éves öregembernek érzem magam . SEmmivel sem telik el a napom állandóan bűntudat nyomaszt engem fura dolgok végett amit meg nem tettem nem tudom ki vagyok . Hosszú idű után elkezdtem újra eddzen otthon egy pozitív de valahol eltévedtem hiányzik az a dopping életérzés folyamatosan azon jár az elmém ,hogy veszek tesztoszteront és férfias leszek nem vagyok férfia érzem alacsony tesztoszteron egyébként is elmezavart okozhat ! Folyton ajándékok járnaks az eszembe nem vagyok kielégülve mint egy nő úgy érzem magam . soha nem volt barátnőm 29 évesen még egy csók sem csattalt el vagy igen kattant vagyok vagy nem tudom fogalmam sincs se önálló nem vagyok de igazából torkig vagyok ezzel az életformávan mert én úgy érzem nem vagyok jó világban nem vagyok abba a magasabb életformában amiben kellene lennem ! magam nem tudok elintézni semmit szorongok emberek k=ozé se szívesen járok valahova el kel menni már rosz érzés kavarog bennem nagyon elvan rontva az életem ! utállom a külsőmet nem is eszem sokat még is tulsulyos vagyok régi alakomnak annyi !! mit kellene csinálnom ?
2021. jún. 1. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Operáltasd át magad nővé. Azt szokták csinálni az ilyenek mint te. Egyrészt mert legalább lefoglalod valamivel magad, meg lesz mire ráfogni hogy ezért nem voltál önmagad, és akkor majd most minden nagyon fasza lesz ha levágatod a dákeszt.
2021. jún. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez hülyeség ilyent nem csinállok!
2021. jún. 2. 00:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogyózz és keress munkát!
2021. jún. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Húzz bele!! A szöszmötölésből semmi sem lesz!
2021. jún. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fehérje is elég. Tesztoszteron külsőleg veszélyes
2021. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
veszélyes de jó lehet
2021. jún. 2. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki akar szedni valamit az mind fehérjét szed plusz edz plusz eszik. Én is gondolkodom veszek fehérje port. Az ártalmatlan.
2021. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen de ezek nagyon jó szerek a n=ovekedési hormon és tesztoszteron szuszpenzió fehérjét én is szedtem és iszok is
2021. jún. 2. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el pszichoterápiára.
2021. jún. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!