Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik diáktípusba tartoztál/t...

Melyik diáktípusba tartoztál/tartozol leginkább?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 06:54
A kérdező szavazást indított:
Menő csaj/pasi
Jó csaj/helyes pasi
Partiarc
Nyalizós
Lógós
Stréber
Lúzer
Okoskodó
Pletykás
Árnyék
62 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Menő vagyok F
2021. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Metionin ***** válasza:
98%
Árnyék stréber
2021. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Lúzer árnyék, híd a különböző klikkek között.
2021. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Menő lógós.
2021. jún. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Ezek közül leginkább semelyik. 😅 Menő nem kimondottan, de volt pár aklalom amikor mégis annak éreztem magam(amikor zenekarban voltam, idősebbek szalagavatóján felléptünk pl), jó csaj sem voltam annyira, de azért voltak jó pillanataim is, partyarc nem is lehettem, nem nagyon voltak bulik(kisváros), ami volt oda mentem, nyalizós kicsit sem, egyszer lógtam csak el órát életemben, de az kollektív lógás volt (nem ért vissza az osztály valahonnan normálisan, ezért megbeszéltük, hogy senki nem megy be), stréber se voltam, igaz nem voltak rossz jegyeim, de nem is voltak csupa ötösök, amit magamtól hármasra tudtam legalább, arra nem is tanultam sose 😅, lúzer semmiképp, mert volt "klikk" ahova tartoztam, fel szoktam szólalni osztályszinten, osztályszintű kérdésekben ötletelni (pl.hova menjünk kirándulni?-egyszer az én ötletem alapján mentünk konkrétan), okoskodni nem szoktam, mióta általánosban még párszor beszóltak emiatt (elgondolkodtam a dolgon és abbahagytam ott és akkor), pletykás talán (mondjuk a lányok többsége ide besorolható volna), de azért nem szoktam kikotyogni dolgokat amiket nem kéne, meg inkább a barátaimnak szoktam mondani a "híreket", árnyék pedig semmiképp.


Én inkább magam talán a "kreatív és részt veszek a dolgokon, de nem okozok feltünést" csapatba sorolnám magam :D (mondjuk egyszer sikerült feltünést csinálni, de az nem volt jellemző).

2021. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Árnyék lógós partyarc...

Hétköznapokon total láthatattlan voltam, tablázaton vezettem melyik tantárgyból mennyit lóghatok, de bulikon óriási partyt nyomattam, mivel pont a visszahúzódottságom miatt tanultam zenét csinalni, így 11.-től minden bulin én voltam a dj.

Ezen kívül egy manipulatív kis pöts voltam, minden menő arccal jóban voltam, rengeteg balhét enniranyítottam a hátterből, vokt hogy pusztan a szórakoztatásomra.

2021. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Lúzer. Sulis koromban végig szivattak.

23N

2021. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%

Ezek közül egyik sem. Nem tartoztam a menők közé, de volt társaságom. Jó csajnak sem számítottam, de volt 2-3 srác, akik bepróbálkoztak komolyabban. (Az a típus voltam, akire nem elsőre mondják, hogy "jó csaj", viszont sok időt töltöttem ezekkel a srácokkal - különböző időszakokban- és szerelmesnek vallották magukat utólag is.)

Nem voltam partiarc, utáltam a tipikus dj-s bulikat, de koncertekre szívesen jártam.

Nyalizós nem voltam, sőt, volt tanár, akit nyilvánosan hangosan utáltam

Lógósnak sem mondanám magam, de azért többször előfordult, hogy lógtam. (Sosem dolgozatról vagy fontos óráról csak pl ellógtam a ballagást, rajzot, ilyesmit)

Stréber se voltam, csak erős volt a suli. Nem vittem túlzásba a tanulást, csak szerencsém volt, hogy gyorsan megértettem az anyagot. Volt olyan óra, amire én osztottam a házit, de cserébe kaptam másikat.

Nem voltam lúzer, legalábbis én nem éreztem úgy magam. Az okoskodó címet más foglalta. Nem voltam pletykás, bár én tudtam mindenről, nem adogattam tovább az információkat.

Árnyéknak sem gondolom magam.

2021. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Egyik sem. Sosem bélyegeztem meg magamat ilyen hülyeségekkel.
2021. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Zseni (nem egyenlő a stréberrel!!)
2021. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!