Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utolsó éjszakát egy börtöncell...

Utolsó éjszakát egy börtöncellában halálra ítéltként mivel töltenétek?

Figyelt kérdés

Kivégzés pontban reggel 5.30kor.

Utolsó éjszaka a cellában. Látogatót már nem lehet fogadni.

Mivel töltenétek az utolsó éjszakát?

Adottságok: kis cella, priccs, mosdótál, asztalka, szék, ennyi.

Papír írószer van, levelet búcsúcédulát lehet írni.

Dohány cigi van korlátlanul. Pia nincs, max csapvíz.

Mit csinálnátok?



Most olvasok egy könyvet erről, és nem túl fantáziadús amit az elítéltek csinálnak utolsó éjszakán. Aludni szinte senki, helyette vagy magába roskadva ül a priccsen és egyik cigiről a másikra gyújt vagy mint egy vadállat fel alá járkál.

Kb ennyi. Van aki imádkozik, van aki kimerülésig veri a farkát. Kb ennyi.


2021. jún. 2. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
matematikai sejtéseket próbálnék bizonyítani. (Nem gondolom, hogy sikerülne, de nekem jó lenne, ha azon gondolkodnék)
2021. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
98%

Szerintem ez nem döntés kérdése. Ilyenkor már annyira eluralkodik rajtad a tény, hogy hajnalban meghalsz, hogy szerintem eléggé minimális, amit tudsz még uralni a testeden.

Én ha halálra lennék ítélve, annak biztos nagyon jó oka lenne, és nem bánnék semmit,-nincs adott konkrétum, amire itt most gondolok, csak inkább annyi, hogy én eléggé átgondoltan cselekszem, és ha már odaáig jutok, biztos nem hirtelen felindulásból-megbánt dologért ítélnének el.

Szóval, én már a tett alatt is fel lennék erre készülve.

Valszeg én nem az idegesen fel-alá járó alkat lennék, hanem utolsó óráimban is gondolkodnék-számot vennék az életemről, a szép dolgokra gondolnék. De szerencsés hogy megélhettem, hogy érezhettem a friss eső illatát, megéltem sok szép Karácsonyt, de szerencsés voltam a férjem miatt. Illetve, hogy remélem, a tettemnek volt értelme, valóban.

2021. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Amit Göring. Nem adnám meg a lehetőséget, hogy mások öljenek meg.
2021. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Drogot vennék úgy betépnék,hogy még kivégezni sem kéne :D bele halnék a túl adagolásba.
2021. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
A felsoroltak közül asszem a recskázásnál maradnék.
2021. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Qrvára be lennék sz@rva
2021. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Megőrülnék, és sírnék.
2021. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha lehetne nálam valami ciánkapszula biztos be venném, inkább ez minthogy halálra ítéljenek.
2021. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Masztiznék, mivel az stresszoldó :)
2021. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Elgondolkodnék, hogy én most tkp. mi a f*szt is csináltam, hogy ki kell nyírni engemet. ¯\_(ツ)_/¯
2021. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!