Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kisebbségi komplexumban...

Kisebbségi komplexumban szenvedek mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

165cm magas fiú vagyok.

Mindig én voltam a legalacsonyabb az iskolában. És ezért mindenki engem bas2tatott.

Mostmár odáig jutottam hogy mindenkit utálok és ha tehetném mindegyik fasz2opónak szétverném a pofályát.

Kérlek segítsetek!



2021. jún. 3. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Mármint szétverni segítsünk őket?
2021. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Pofa a tő. erre megy rá a birtokos személyjel és a tárgyrag.


Pofa + ja/je + t


"Pofáját" lesz belőle.

2021. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Írjál oszt minden megoldódik.Józsi bácsi 64F, stressz elszáll, és jókedve lesz a vége.
2021. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Abban kérném a segítségeteket hogy ne legyen kisebbségi komplexusom.


Nem magyar órán vagyok kösz.

2021. jún. 3. 20:33
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Menj át egy másik komplexumba.
2021. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Az komplexus :) komplexum az épületegyüttes.

Egyébként meg, ha magad nem tudod feldolgozni, akkor keress egy pszichológust.

2021. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
A pofájukat szétvernéd azt közben fel sem éred őket.
2021. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Engem a testalkatom miatt piszkáltak folyton. Nagy fejem volt iszonyat dús hajjal, és nagyon vékony testem.

Csúfoltak pumuklinak meg mindenfélének.

Aztán elkezdtem konditerembe járni, kopasz lettem, és kigyúrtam magam. Nem szteroiddal, naturálban!

Ma meg sokan irigylik a testalkatom, és sokkal nagyobb lett az önbizalmam! 🙂

Ismerek egy srácot, aki 170 centi, mégsem mernek belekötni, mert úgy ki van gyúrva!😂 Golyó a beceneve.

Szóval, kezdj el te is konditerembe járni! Vagy valamilyen küzdősport is tekintélyt vívna ki a többiekkel szemben! Azt csináljd, amelyik szimpatikusabb!

2021. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is a gyúrás ajánlanám, persze szerek nélkül és nyújtással, hogy ne legyél merev. Illetve elég, ha sportos vagy. Használj enyhén magasított cipőket, az is jelent 4-5 cmt. A csúfolókkal ne törődj, próbálj humoros, poénos lenni, tudj nevetni magadon is. Nézd meg pl a stand up-os humoristákat, szinte mind poénkodik saját magán. Találd meg a stílusodat, öltözködj igényesen, esetleg növessz szakállt, meglátod, a változások méghozzák az önbizalmat is. Elárulom, hogy nekem az első pasim 160 cm-s volt és volt egy testi hibája is, de kedves volt, humoros, romantikus. Tényleg nem a méret a lényeg.
2021. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

...azért, amikor minden egyes nap te vagy az osztály fő céltáblája, akkor már rohadtul nincs kedved nevetni...Főleg, amilyen rosszindulatú "poénokkal" támadnak a többiek...

Nem mindegy, hogy csak csipkelődnek veled néha - néha, vagy minden egyes nap a lelkedbe gázolnak! Sajnos, én már csak tudom....

8 - as voltam

2021. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!