Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érint ilyen érzékenyen,...

Miért érint ilyen érzékenyen, mit kéne csinálnom, hogy ne legyek ennyire szomorú?

Figyelt kérdés
Szeretem a történelmet, néhány tragikus végű emberre, rendkívül érzékenyen reagálok, képes vagyok órákig sírni miattuk, úgy érzem, mintha az én hibám is is lenne a haláluk, mintha hozzám tartoznának. Depresszióba esek néha miattuk, napokig azon gondolkodok, hogy mi lenne ha életben maradtak volna, ha sikerült Vona őket megmenteni. A reakció leginkább Wittelsbach Erzsébetre, Stuart Máriára és a Romanovokra vonatkozik, de van mikor a többiek is rendkívüli csapást mérnek a lelkemre.

2021. jún. 4. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Van baj rendesen, úgylátom....
2021. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

azért mert a végletekig magányos lehetsz.

próbálj meg változtatni ezen.

2021. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy ez nem egészséges. Hát igazából a másodikban van valami, vannak barátaim stb, de egyszerűen úgy érzem, hogy senki se szeret.
2021. jún. 4. 22:10
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

a szeretet másodlagos.

az emberek többségét senki sem szereti.


de a cél.

az elérendő cél.

az életcél.

ez nem pótolható.

ha ez nincs akkor tényleg semmi nincs.


van célod papi?

2021. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Van célom, csak kicsit elérhetetlen.
2021. jún. 4. 23:05
 6/19 anonim ***** válasza:
Mielőtt ez a célod volt, azelőtt is érezted ezt a jelenséget? Mivel szóbakerült, hogy elérhetetlen kicsit, lehet próbálsz lemondani róla, és emiatt vagy érzékenyebb. Vagy nem, csak ez jött szóba...
2021. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezt mindig is éreztem, egyfajta rajongásként kezdődött a romantikus sorozatokkal, filmekkel stb. Nem hittem el, ami bennük volt, de azért nem gondoltam, hogy ennyire más volt a valóságuk. Már lassan 6 éve érintenek ilyen érzékenyen. Azóta a legtöbb cikket, könyvet illetve filmet bedaráltam róluk, de egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy ilyen borzalmas sorsuk volt.
2021. jún. 4. 23:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha a hírekben hallod, hogy például földrengésben hányan meghaltak, akkor őket is sajnálom így, vagy van pár történelmi személy, és csak őket?
2021. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom őket, sírok értük is sokáig kb 3 órát, de a történelmi személyek rendszeresen eszembe jutnak, így értük többször sírok és tovább.
2021. jún. 4. 23:34
 10/19 anonim ***** válasza:

3 óra azért elég sok ilyesmin rágódni...

fiú vagy, vagy lány?

2021. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!