Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a feministák ennyire...

Ha a feministák ennyire egyenlőséget akarnak, azt is elfogadják hogy egy férfi megüthet egy nőt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 22:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
22%

Választ töröltetni a kiccsajok tudnak, érvelni már nem nagyon...


Nem, így se fogjuk megszeretni a feminista nőket.

Sőt.


Erre is lehet nyomogatni a jelentem gombot ezerrel...

2021. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%
ha neked a nemek egyenlosegerol csak az jut eszedbe hogy mostantol "jogosan" lehet noket verni, veled van a gond. nem is kicsi.
2021. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
22%
A férfi kezében az erőszak, a nő kezében az érzelmi manipuláció. Előbbit tetten lehet érni, utóbbit nem. ennyi
2021. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Áh, azt nem. De fordítva? Annál inkább😈
2021. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
37%
Férfi nem bánthat nőt, ennyi...
2021. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
21%
Nyilván nem fogadják el,de miért is kellene? A probléma azzal van,hogy azt viszont elfogadják sutyiban,ha nő üt meg férfit(és nem önvédelemből)
2021. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
95%
16 : azt se fogadjak el.
2021. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
5%

11 kajak! 🤣🤣🤣🤣 Nem neked neki szól.

#8 és #9 között volt....

Egy erős vélemény #8 "picsogására"


Amúgy a kérdés maga provokatív és sértő (mind két nemnek...csodálom hogy egyáltalán még fent van....

Ja de az alá írt. 🙃 úgy akkor már okés....


17 de arról senki sem beszél, büszkeségből vagy mert rontaná a feminista mozgalmat.


Azokról az esetekről nincs szó mikor a nő a vagyonért kisemmizi a férfit, jön egy gyerek megcsalja lepattan az fizetni a gyerektartást.

És ez csak a jobbik eset.

Azokról megint nem esik szó akik a pénzért elkaparják/kapartatják a párjukat.

A Halálos bizalom sorozat maiden minden 4 bűnös vagy a felbujtó nő. Pl S1 E1...


Senki sem tökéletes, nőt én elvből nem ütök. Sőt amennyiben megbeszélhető, srácokkal sem. Vitában egyértelműen az vesztett aki előbb üt, mert kifogyott az évekből. S aki a fizikai erejét használja fel, hogy bizonyítsa igazát az szánalmasan gyenge. Legyen akármilyen nemű.

2021. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
22%
Pl azt lenézem, aki gyereket üt, de nem fogom az ötévest, aki megcsapja az anyját ugyanúgy elbírálni, mint a felnőttet. Nálam ez nem férfi-nő ellentét, hanem erősebb-gyengébb. Két férfi közül is az a gázabb, aki kihasználja az erőfölényét.
2021. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

19 ezzel én is így vagyok.


Azon kívül hogy az indokolt pofonért meg nyaklevesért igazából hálás vagyok.

Jó gyerek voltam, fájt is miattam a fejük. Pl mikor 20- szorra se fogadtam szót vagy vissza pofáztam kb zéró tisztelettel akkor annak ott volt a helye és ideje. Dur egy füles. S vita lezárva.


De az indokolatlan, erőfitogtatás elítélendő...

Mint pl azok a családfők akik hazamennek bepiálnak és élveznek valakit. S miért? Mert baja van, magával vagy megalázzák a munkahelyén? Rajtuk kívül ki tudja? De egyértelműen elítélendő a magatartás.

Gondolom #8 is ezekre gondolt csak sertőn általánosítva.

Nőből is volt ilyen az ismeretségben. Az apáról nem tudtam semmit a nő egyedül "nevelte" a gyerekeket.

Alkesz volt... A többit ki lehet találni.

A gyerekek a nagyszülőknél kötöttek ki.

2021. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!