Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan ingyenes tanfolyamon...

Olyan ingyenes tanfolyamon ahova bárkit be engednek még felvételi sincs, vajon ott kötözködni fognak e, van rá nagy esély?

Figyelt kérdés
Vagyonőr képzés.
2021. jún. 6. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Megfognak kilora enni a kanCiganyok! Huzd ossze a segglyukad kedves idegen, mert ha nem te akkor majd a kepzesen masok ossze huzzak neked 👌😁🖕
2021. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki és mi miatt tenné?
2021. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt ilyen tapasztalatom. En is ettol feltem egyebkent, de pont a vagyonorin nem voltak kotozkodos emberek. Ott inkabb nyugdij kozeli, vagy epp ellenkezoleg, nagyon fiatalok voltak.


Viszont a targoncas tanfolyamnal peldaul mar a jelentkezesnel sarkon fordultam, mert csak rezboruek voltak. Valamelyik kerdezte is, hogy priusszal lehet-e jelentkezni... Vannak olyan szakok ahol tipikusan csak cigok vannak, de a vagyonor nem ilyen, oda nem mehetsz bortonviselten.

2021. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagyonőrin voltam. 2 okoskodó harmincas szűz pasit kezdtek ki a ciguk. Dobálták őket kővel, befújták sprayvel stb..

Nagyon büdösek voltak. Az egyik cigu gyerek kioktatta őket hogy nem szégyenlik magukat?

Azt szokták mondani "büdös cigány", de ők magyar létükre milyen büdösek... Stb

Igazuk volt, nem lehetett megmaradni a teremben tőlük.

2021. jún. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!