Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A külföldön élő magyarokra...

A külföldön élő magyarokra melyik állítás a leginkább jellemző?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Soha nem települnek vissza, kint maradnak, legfeljebb hazalátogatnak időnként
Egyébként is előre meghatározott időre mennek ki, aztán visszajönnek
Visszajön, mert nem jött be az élet/nem tudott megszokni odakint
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ezeknek a keveréke,

- véglegesen tervez, de mégis hazajön

- csak időszakosan akart kimenni, de végleg marad

- hazajönne, de ott talál párra

Stb., stb millió az opció .

2021. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő. Van aki alapból idénymunkára, adott projektre megy ki. Van aki meg kint keres állást és kint is képzeli el az életét. Ahogy előző írja millió opció van.


Az sem mindegy ki milyen ember, mihez ért, hova megy, mit csinál, stb.

2021. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Hatarozott idore jottem,es most hogy kozeleg a visszateres ideje,mar elore bele vagyok betegedve a gondolataba is,hogy ujra Magyarorszagon eljek.Probalok utanajarni,hogy tudnek itt maradni.
2021. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon vegyes ez, mindenkinél más.

Én 3 éve vagyok kint, most visszaköltözöm majd nemsokára, bonyolult történet, nem részletezném.

Több ismerősöm is van, akik visszaköltöztek innen-onnan, de van olyan is, aki nem tervez visszajönni és olyan is, aki évekig kint volt, kis időre hazajött és most megint kint van.

2021. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En ugy terveztem annak idejen, hogy vegleg elhagyom Magyarorszagot, es ennek mar 40 eve. Eletem legjobb döntese volt. Egy evben egyszer Magyaraorszagra utazom, azt nagyon elvezem a Balatonnal, de az a gondtalan nyarral is összefügg. Vannak nagyon kedves es segitökesz emberek ott, de a dolgok egyebkent igen rosszul müködnek. Visszaköltesesre soha nem gondoltam, a parom sem magyar, de ö is szivesen eltölt a balatoni nyaraloban egy kis idöt.
2021. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!