Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cigány-magyar kapcsolat...

Cigány-magyar kapcsolat esetében tartok a családom haragjától, de így meg őrlődök, és el vagyok keseredve, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Közöttük nőttem fel, volt hogy összeverekedtünk évekkel ezelőtt más csoporttal, és szerintem csak én voltam egyedül magyar, mégis akik belénk kötöttek majdnem ájultra verték őket a barátok, akikkel felnőttem.

Az ember azt gondolja aki nem közöttük élt, hogy várják az alkalmat mikor szúrhatják hátba a másikat, én is erre számítottam, de akkor rájöttem hogy ez tényleg barátság.

Azóta kikerültem abból a körből a szülők behatása miatt is, nem akarták hogy huszonévesen jöjjek ki a börtönből, megértem őket.

Valahogy engem mégis visszahúz az akkori élet, amikor csoportosan csavarogtunk, szerettük egymást, nekem egy testvérem van, de utólag úgy érzem hogy ez a szám sokkal nagyobb.

Titokban volt egy csaj akivel találkoztunk amikor tudtunk, de fiatalok voltunk, én a szülőktől féltem, ő pedig testvérétől, ugyanis hiába haverkodnak egymással ma is, azért a szerelem az tabu én úgy tudom, legalábbis ahol nem függetlenek még a felek.

Van most egy újabb lehetőségem, nagyon szép félvér lány, felületes hétköznapi dolgokról már beszélgettünk, visszafogott egyébként, ha ő figyel és észreveszem, akkor zavarba tud jönni.

Nagyon szerelmes vagyok belé, a hangja, öltözködés, haja, mindene tetszik :) Aki látott már szép cigány csajt annak nem kell részleteznem.


2021. jún. 9. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Okos ember más hibájából tanul.

A bolond a sajátjából sem.

2021. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pedig egy az állampolgárságunk, és attól hogy máshogy érzek, én ugyanúgy jó ember vagyok, szomorú hogy ilyen a világ, más magyart azért köpnek le mert ázsiaival házasodott össze, és míg él kapni fogja hogy nem találtál magyar nőt? Akkor az hogy van?

Sokan elfelejtik hogy egy cigány még néha a magyartól is feljebb van anyagi helyzetet, külsőt, értékrendet illetően, ezek mellett elsiklik mindenki.

2021. jún. 9. 22:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Azokat a normális réteg lenézi, és elhatárolódik tőlük, nem gondolod te sem komolyan.
2021. jún. 9. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Az a normális réteg többségben van? Hány Magyar kezdi el a bűn útját járni?Azért eléggé nehéz élet kell ahhoz,hogy ilyenre vetemedjen.

100000-ből 1.

Cigóknál történt egy kis baj,rögtön jön a duma hogy engem az utca nevelt fel tesó,és elkezd fosztogatni...

A normális réteg olyan mint Afrikában a hóesés...

2021. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Imádom, hogy itt peregnek a magyarságon, amikor ők maguk is inkább germán vérűek, csak nem tudják, mert a genetikához fogalmuk sincs. :DDD


Kérdező, ne foglalkozz senkivel, azzal járj, aki neked tetszik és szeretitek egymást. Ha ez japán, cigány vagy orosz, akkor azzal, lényegtelen. Nincs már olyan, hogy "magyar" meg "német", kevert az egész emberiség.


Jaj, de sok embernek fog ez most itt fájni, te jó ég. :D Dehát ez van, a genetika nem hazudik. :)

2021. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Igen,keverjük még meg 10000 félével.

Szűnjön meg létezni az ország,már olyan se létezzen hogy valaki csak 1 csöppet is Magyar.

Felejtsük el az egészet...

2021. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#10: hogyne, majd azért állok össze egy magyarral, hogy neked megfeleljek. :D


A válaszok több, mint felét te írtad. Hogy lehet valaki ennyire szánalmas és nevetséges? Szerezz már magadnak életet basszus. Minden kérdéshez olyan értelmetlenségeket irkálsz össze, hogy az elképesztő.


Kérdező: nem minden roma rossz ember. Sőt, neked különösen jó tapasztalatod is volt velük. Itt ez a lány, aki tetszik, nehogy már a származása miatt utasítsd őt vissza! Ez egy olyan dolog, amiről ő nem tehet. Pont, mint a szemszínéről, bőrszínéről, nevéről... Teljesen mindegy, ki mit gondol, ne szalaszd el ezt a lehetőséget azért, mert más ember véleményére hallgattál, egy olyan idegenére, aki arc és név nélkül ítélkezik úgy, hogy se téged, se a lányt nem ismeri.

2021. jún. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

😂😂😂

Csak várd ki a végét.

Újságpapír lesz az esőkabátod,és majd földönfutó leszel...

Akkor nem lesz ám telefon,hogy itt írj kommenteket...

2021. jún. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!