Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek utálatosan...

Miért viselkednek utálatosan bizonyos felnőttek, miért káromkodnak? Miért nem tudnak szépen beszélni,mint fiatalkorukban? Hova tűnt a helyesírás tudás? Egy irodai adminisztrátor a fáradtságtól, álmosságtól összeesik, leesik a székről,meglepődnek.

Figyelt kérdés
Elnézést kérek, ha valakit a kérdésemmel akaratlanul megsértettem, nem áll szándékomban ilyet tenni. Csak már nagyon idegesítő káromkodást hallani és olyan környezetből hogyan tudnék kilépni, amelyben az emberek ártalmasak egymásra? Hol kereshetek olyan közösséget, ahol megértőek az emberek egymással?

#változás #felnőtt #életmód #helyesírás-tudás #tudás, tanulás
2021. jún. 10. 18:33
 1/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
28%

Valami Amis faluban.

aqvaéletbemán

2021. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Azt hiszed, hogy aki most aluliskolázott szinten van, az fiatalon okosabb volt, vagy mi?
2021. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

"Egy irodai adminisztrátor a fáradtságtól, álmosságtól összeesik, leesik a székről,meglepődnek."


Ezt most csak én nem értem, hogy a f*szba jön a káromkodáshoz?

2021. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

3-mas, hogy beszélsz b@zdmeg?


Stressz, munka, fáradság. Azért ha felpumpálják az ember agyát én is lesz@rom a formalitást.

2021. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!