Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A figyelemhiány, figyeleméhség...

A figyelemhiány, figyeleméhség mitől alakul ki?

Figyelt kérdés
Néha észrevettem magamon, hogy cselekszek olyan dolgokat amiket kicsit eltúlzok de ez most vált igazán betegessé az utóbbi időben. Őszintén nagyon gáznak tartom magam, de amikor teszek néhány dolgot a figyelemért, akkor amikor csinálom, fel sem tűnik. Egyébként nagyobb társaságban nem akarom hogy figyeljenek rám, sőt. De a baráti társaságomban és a családi körömben elképesztően hajszolom a figyelmet. Ez ma odáig fajult, hogy szándékosan balesetet okoztam magamnak...Nagyon szánalmas. Tudom. Pedig senki sem hanyagol el és szeretem az életem és semmi bajom nincs de nem ez volt az első alkalom, hogy túlzásba estem. Mitől lettem ilyen? Mit tehetnék ellene? Segítsetek kérlek
2021. jún. 10. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Gyerekkorodban megkaptad amúgy a kellő figyelmet és szeretetet?
2021. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azthiszem igen. Főleg apukám családja által. Bár az idő mégis úgy hozta, hogy már nem vagyunk jóban, de a kellő szeretetet mindig megkaptam
2021. jún. 10. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugye más nem sérült meg?
2021. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogy. Sose bántanék mást szándékosan
2021. jún. 10. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagy gyerek. Nem figyel mindenki rád.
2021. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!