Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nő kontra férfi, kinek az...

Nő kontra férfi, kinek az élete könnyebb?

Figyelt kérdés
Észérveket, kultúrált hozzászólásokat várok el

2021. jún. 11. 12:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Ember legyen a talpán aki ezt meg tudja válaszolni.
2021. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
A világnak ezen a részén mind a kettőnek az élete nagyon könnyű.
2021. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Nincs no, ferfi felosztas. Van ilyen ember, van olyan ember.
2021. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem ezen múlik.
2021. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%
Férfi vagyok. Férfit mondanám. Erősebbnek látom magunkat, függetlenebbnek.
2021. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
50%
Nincs értelme megpróbálni általánosságokat keresni vagy objektivitásra törekedni, mert ezt alapból is lehetetlen mérni. Mi alapján mérnéd, hogy kinek milyen nehéz az élete? Mennyit keres? Attól, hogy jól keres, még nem biztos, hogy könnyű az élete. Mennyire boldog? Hogy méred a boldogságot? Mennyi csapás, tragédia, betegség érte? Hogy tudod összehasonlítani két embernél, hogy kinek mi a nehezebb? Teljesen szubjektív az egész.
2021. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatban kinek könnyebb?
2021. jún. 11. 12:53
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a férfiaknak könnyebb, mondom ezt nőként. Férfiként a társadalom teljesen elfogadja ha nem akarsz gyereket, nem akarsz párkapcsolatot, egy vállrándítással elintézik. Nőként ugyanebben a helyzetben te vagy a világ szemete, miattad hal majd ki a magyarság, emberiség stb. Minden rossz miattad van. Férfiként munkalehetőség is több van, és ugyanolyan munkakörért többet kapsz sajnos. Nőként álláskeresésnél szinte az első kérdés van e gyerek, aztán ha nincs mikor akarsz szülni, ha van hány éves, ha kicsi máris buktad az állást.
2021. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
98%

Párkapcsolat? Van olyan terület, ahol a férfi élete könnyebb, más esetben meg a nőnek vannak kedvezményei. Egyénenként változik, ki melyik érvcsoportot tekinti dominánsnak.


De valószínűsítem, hogy a férfiak legalább 90%-a a nők életét fogja felhőtlenebbnek mondani, és visaversa.

2021. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
6%
A nők élete könnyebb, ha nem ocsmány nőről van szó. Egy átlagos, vagy egy szép nő sokkal könnyebben jut szexhez és párkapcsolathoz, mint egy átlagos férfi. Továbbá a nők könnyebben jutnak pénzhez, elég csak dugniuk valakivel jó pénzért és mindjárt lesz pénzük. Vagy elég leszopniuk a főnököt a munkahelyen és mindjárt kapnak fizetésemelést, vagy előléptetést. A férfiaknak viszont keményen kell dolgozniuk, vagy bűnözőnek kell lenniük, vagy vállalkozást kell csinálniuk, hogy pénzhez jussanak. Továbbá egy átlagos nő is találhat magának férfit, aki eltartja, de a férfiakat egyik nő sem fogja eltartani soha. Szóval Európában, az USA-ban, Kanadában, Ausztráliában a nőknek könnyebb az életük. Az arab országokban viszont a nőknek k.u.s.s a nevük és ott az van, amit a férfiak mondanak. Szóval én sajnálom, hogy magyarnak születtem, nem szírnek, afgánnak, tálibnak, vagy irakinak.
2021. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!