Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szomorú és feszült vagyok...

Ha szomorú és feszült vagyok egy problémám miatt és időről-időre újra sírni kezdek, akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Valamikor délután 2 felé el kezdtem sírni, 1 órán át folyamatosan zokogtam, majd további fél-1 órát időnként pityeregtem. Úgy fél óra szünet után, most megint úgy tűnik, hogy sírni fogok.

Mit kell ilyenkor csinálni? Ha ennyire sírhatnékom van, jobb rászánnom az egész estémet és sírni vagy csinálnom kéne valamit, ami ezt elmulasztja?



2021. jún. 11. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért sírsz?
2021. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Pl. menj el dolgozni. Du. 2 óra bőven munkaidő akár délelőttös, akár délutános vagy. Talán unalmadban sírsz, mert nincs jobb dolgod.
2021. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Iskolás voltam, konkrétan onnan estem haza és felidegesedtem pár dolgon amit hallottam. Elég fáradt vagyok jelenleg. Persze végülis dolgozhatnék nyáron, de az nem szünteti meg a probléma jelenlétét.
2021. jún. 11. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ha ennyire sírhatnékom van, jobb rászánnom az egész estémet és sírni vagy csinálnom kéne valamit, ami ezt elmulasztja?"


Mindkettő segít, de ha ilyen csettintésre való egyszerűség lenne az egész, akkor mindenkinek könnyű dolga lenne.


Szóval erősen függ a problémától, pl. mennyire tudod azt egyedül megoldani, hisz lehet hogy nem fog menni segítség nélkül. Mivel konkrétumokat nem osztottál meg, ennyit lehet rá mondani.

2021. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A problémám 3 éve fennáll és nekem kéne valahogy megoldanom, de nem megy. Úgy érzem bennragadtam egy élethelyzetben, amiből ki kéne lépnem, de kilépni túl félelmetes lenne, mert ezt, ami van, megszoktam, az új helyzet, amitől boldogabb lehetnék viszont még sosem állt fenn nálam, úgyhogy fogalmam sincs, hogyan fogok megjavulni.
2021. jún. 11. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
leírtad az életem,tényleg, de éppen ma sikerült felmondanom azt az átkozott lakóhelyet, ami ugyan biztos, stabil és megszokott volt (egy kötött árú, még négy évre hosszabítható szoba), de közben már gyomoridegem volt "hazajönni" ide és minden este sírtam miatta... most fogalmam sincs hol lakok két hónapon belül (nekem nem olyan egyértelmű, hogy kibérlem az első szembejövő lakást), de nagyon hosszú idő után először ma nem sírtam. úgyhogy fel a fejjel, gyere, ugorj utánam, ha sokat billegsz a "megszokás" nevű kövön a szakadék szélén, előbb-utóbb valaki úgyis lelök, akkor meg már jobb magadtól fejest ugrani bele. de tényleg. hogy a nagyapám bölcsességével éjek, olyan még nem volt, hogy sehogyse legyen. lesz valahogy. az új helyzetben is.
2021. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen❤️💕

Azóta jobban vagyok valamivel, remélem a következő pár hónapban sikerül megoldani a problémáim egy részét🤞(bár ehhez pszichológusra is szükségem lesz szerintem😫)

2021. jún. 11. 20:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!