Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki homofób, xenofób iszlamofó...

Aki homofób, xenofób iszlamofób vagy kriminalfób azokon lehet segíteni?

Figyelt kérdés
Milyen módszerek vannak?
2021. jún. 12. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Emberekbe rögzült dolgokat nehéz megváltoztatni.


Édesanyukám egy KFT, Nonprofit és alapítványt (közhasznú) is vezet. Tehát értelmes. Mindent maga ért el az életben.


Mégis ma olyanokat mondott nekem, hogy a kormány a vakcinákkal mérgezi az embereket és hogy mostantól minden évben egy ilyen vírust befognak dobni és így fogjuk leélni az egész életünket.


Amikor beoltottam magamat, az konkrétan egy tragédia volt.


Akármit mondok, akármilyen tanulmányt mutatok, akármilyen híres elismert személyt mutatok teljesen mindegy ... nem változtat picit sem a véleményén.


Kicsit olyan mintha megsem hallaná, mert támadának veszi hogy én valamit máshogy gondolok és azt merem feltételezni, hogy neki nincs igaza.


Szeritnem ugyan ez van az általad felsorolt esetekben is.

2021. jún. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Pl úgy, hogy te is magadra nyitod a gázt.
2021. jún. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Mi a frász az a kriminalfób?

Amúgy nem kell nekik segíteni, ilyen a személyiségük. Miért is kellene segíteni bárkinek, aki nem kéri?

2021. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!