Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hétköznaponként mennyit...

Hétköznaponként mennyit alszotok egy nap és mennyi szabadidőtök van?

Figyelt kérdés

Én 8-9 órát alszok általában, ha ennél kevesebbet sikerül, már minden bajom van sajna.

Csak az a baj, hogy a munkahelyem meg a házunk közötti ingázás olyan sok időt elvesz a napomból, hogy bár csak 8 órát dolgozok egy nap, így is mire hazaérek, épp csak zuhanyzok meg eszek, aztán valamit csinálok még kb. 2-3 óráig és már feküdnöm is kell le aludni. :/ Néha azt kívánom, bárcsak ne kéne aludnom és több időm lenne a hétköznapokban a hobbijaimra.


Nektek hogy néz ki egy napotok, mennyi időt tudtok magatokra szánni és mennyit alszotok?



2021. jún. 12. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez változó. Én pl nagyon keveset alszom 2-6 óra között. Változó az is, hogy mikor megyek dolgozni, mert 9-ig kell beérjek, de nekem adott a gyerekem, akit vinnem kell reggel így tőle függ a munka kezdés és befejezés ideje. Ha korán viszem akkor 5:30kor már helyben vagyunk, akkor 13:50-14:30ig dolgozom mire hazaérek vele van 15:15-30. Gyors bolt, takarítás, kaja főzés. És gyakorlatilag este van. A takarítást felosztom. Egyik nap porszívózom meg felmosok. Másnap fürdő utána wc aztán konyha. Hiába 53nm a gyerekkel is kell foglalkozni.
2021. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
6 órát alszom, nekem több nem esik jól. Munka után van kb 8-9 órám elalvásig, ebből max 1 óra házimunka főzéssel együtt.
2021. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
7-8h. alvás, 5-7h. szabadidő.
2021. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!