Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy lány miért festi feketére...

Egy lány miért festi feketére a körmeit? Ilyenkor lázad valami ellen?

Figyelt kérdés

Elég fura apukája van.

Meg fekete cuccok, festett haj, stb.


2021. jún. 16. 10:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert tetszik neki?

Felnőtt nő vagyok a harmincas éveimben, teljesen boldog, kiegyensúlyozott életem van, nincs bennem semmi fura, tök átlag ember vagyok, de ha olyan kedvem van, feketére festem a körmeimet. Mert szeretem ezt a színt, és mindenhez passzol.

Miért kell mindenbe belemagyarázni valamit?

2021. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A fekete pont egy elenk szin.

Meg elegans szin is, en meg azert hasznalom. Van egy ismerosom, akit masban nem is latni, csak abban, elmult mar 50. Egy elegana, nagyon aranyos no.

2021. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

26 éves nő vagyok. Nincs semmi bajom, mégis van, hogy feketére festem a körmöm, mert tetszik. Én aztán nem lázadok semmi ellen. Hetente festem általában. Mindig más színűre, mikor melyikhez van kedvem. Most éppen ezüst és csillog. :D

Kedves kérdező, az mit jelent ha valakinek rózsaszín a körme, vagy éppen libazöld?

2021. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom. :)

Magamból indultam ki, ezek szerint nem vagyok jó emberismerő. :(

Már fiatalabb kora óta ilyen, most 18, de egyre erősebb méreteket ölt nála.

Beszélgetek vele, de a családjáról soha nem akar mondani semmit.

Apjára annyit, hogy áááá, hagyjuk.

2021. jún. 16. 12:36
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Magyarorszagon a XXI. szazadban tenyleg komolyak ezek a kerdesek?
2021. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#15, mit nem értesz, mi nem egyértelmű számodra?

Ha hülye vagy egy kérdés megválaszolásához, akkor lapozz, ilyen egyszerű.

2021. jún. 16. 13:25
 17/20 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező:

Szerintem jó nyomon jársz, ha valaki nagyon visszahúzódó, valószínűleg komolyabb családi gondjai vannak és állandóan feketében jár, feketére festi a körmeit (az állandóságon van a hangsúly), akkor lehet, hogy depressziós, vagy valamilyen más lelki problémája van, és ezért kerüli a változatos színeket.

Van pszichológiai teszt (Luscher színteszt), ahol 8 színt kell sorbarakni az alapján, hogy milyen mértékben tetszenek, ha a fekete az első, akkor az akár öngyilkosságra való hajlamot is mutathat.

Tehát, nem csak azzal lehet elintézni ezt, hogy "az tetszik neki". Lehet lelki olvasata is a dolognak. Azt mondják, a stílus maga az ember.

2021. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

Miért vagyok raizgulva a feketere?

Sulyos depresszióm van, a ruhaim szurke, sötét kek, es igen, fekete is. Ja meg sotet zold. A kormom meg szines, pont nem izgat, az a kis resz milyen

2021. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%

"Nagyon visszahúzódó lány, mindig zavarban van.

Szerintem nincs az a pszichológus a világon, aki kiszedne belőle valamit."


A pszichológus nem arra támaszkodik, hogy mit mond a páciens, hanem inkább arra, amit nem mond, sőt leginkább arra, amit még maga előtt is titkol.

Visszahúzódás, zavartság, szimbolikus külső jegyek, mint a fekete használata, ezek mind mondanak valamit a szakembernek.

2021. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
16%
17-es válaszoló miért van lepontozva? Szerintem egy nagyon jó, összeszedett választ írt, 0 helyesírási hibával! Mindegy, én felpontoztam 😊
2021. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!